18.01.2019 02:03 PM

DEZVALUIRE-BOMBA. Istoricul Marius Oprea: Partidul lui Cioloș a fost construit de un fost ANCHETATOR al Securitații! CULISE INCENDIARE

DEZVALUIRE-BOMBA. Istoricul Marius Oprea: Partidul lui Cioloș a fost construit de un fost ANCHETATOR al Securitații! CULISE INCENDIARE

DEZVALUIRE-BOMBA Istoricul Marius Oprea: Partidul lui Cioloș a fost construit de un fost ANCHETATOR al Securitații! CULISE INCENDIARE Istoricul și scriitorul Marius Oprea face o dezvaluire de proporții, in exclusivitate pentru Podul.ro. Nici mai mult, nici mai puțin, Oprea susține ca noul partid lansat de fostul premier Dacian Cioloș a fost construit de un anchetator al fostei Securitați. EVZ va prezinta, mai jos, articolul: ”Colegi de-ai nostri care impartasesc aceleasi valori, aceleasi principii, oameni anonimi, dar care.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Dezvaluire BOMBA despre cel care a inlocuit-o pe OLGUȚA Vasilescu! Detalii INCREDIBILE au ieșit la iveala
19.11.2018 08:03 PM

Dezvaluire BOMBA despre cel care a inlocuit-o pe OLGUȚA Vasilescu! Detalii INCREDIBILE au ieșit la iveala

Viorica Dancila a anuntat, la finalul Comitetului Executiv National al PSD, noua formula a Guvernului. Marius-Constantin Budai este propus pentru functia de ministru al Muncii

Dezvaluire BOMBA: Ce faceau PARLAMENTARII in ziua raportului MCV! Detalii INCREDIBILE!
14.11.2018 09:23 AM

Dezvaluire BOMBA: Ce faceau PARLAMENTARII in ziua raportului MCV! Detalii INCREDIBILE!

In cursul zilei de ieri a fost publicat raportul MCV pentru Romania și Bulgaria. Publicația G4Media a dezvaluit ce au facut parlamentarii din Romania in timp ce se dadea

Dezvaluire BOMBA despre Viorica DANCILA: S-a aflat TOTUL despre ce a facut la ARABI! Detalii INCREDIBILE
07.11.2018 06:43 PM

Dezvaluire BOMBA despre Viorica DANCILA: S-a aflat TOTUL despre ce a facut la ARABI! Detalii INCREDIBILE

Aflata in una dintre cele mai bogate țari din lume, premierul Viorica Dancila a prezentat proiecte de investiții de pe vremea lui CEAUȘESCU! UPDATE. Tarcea, mesaj cu SUBINȚELES...

RASTURNARE DE SITUAȚIE: Dezvaluire BOMBA despre Liviu Dragnea! Iata DOVADA!
06.11.2018 06:03 PM

RASTURNARE DE SITUAȚIE: Dezvaluire BOMBA despre Liviu Dragnea! Iata DOVADA!

Dragnea a declarat ca „Nu m-am mai vazut cu Petre Pitis de peste 10-15 ani”, insa exista documente ca au vanat impreuna, acum patru ani, 19 mistreti, conform adevarul.ro. Atent...

Atentie! CE STIE Iohannis DESPRE DRAGNEA. Dezvaluire-bomba dupa TeleormanLeaks! Breaking news
06.11.2018 05:23 PM

Atentie! CE STIE Iohannis DESPRE DRAGNEA. Dezvaluire-bomba dupa TeleormanLeaks! Breaking news

Președintele Klaus Iohannis a dat un raspuns cu privire la demersul președintelui PSD, Liviu Dragnea, care a venit, luni, cu doua valize in Parlament, una cu „gogoși de la Rise Pro...

Dezvaluire  bomba! Firea, Țuțuianu, Stanescu sau Neacșu? Decizie de ultim moment in PSD! Cine va fi exclus din partid in CEX-ul de luni! (SURSE)
04.11.2018 09:43 PM

Dezvaluire bomba! Firea, Țuțuianu, Stanescu sau Neacșu? Decizie de ultim moment in PSD! Cine va fi exclus din partid in CEX-ul de luni! (SURSE)

Firea, Țuțuianu, Stanescu sau Neacșu? Aceasta este intrebarea care sta pe buzele tuturor PSD-iștilor la ora actuala. Este deja scandal monstru in partid și se insista pe cel puțin...

Dezvaluire bomba in dosarul lui Dragnea. Detalii neștiute despre plangerea depusa de fosta soție, Bombonica
28.10.2018 11:23 AM

Dezvaluire bomba in dosarul lui Dragnea. Detalii neștiute despre plangerea depusa de fosta soție, Bombonica

Liviu Dragnea incearca prin toate metodele posibile sa scape de justiție, iar in avocatul fostei soții tocmai a inaintat o exceptie privind nelegala compunere a completului de

Dezvaluire BOMBA despre Viorica DANCILA: Cine este noul CONSILIER pe probleme sociale! Detalii EXPLOZIVE