22.09.2018 07:03 PM

Dezvaluire BOMBA! Noi informații ies la lumina! Ce rol au avut Lia Olguța Vasilescu și Claudiu Manda in PUCIUL contra lui Liviu Dragnea

Dezvaluire BOMBA! Noi informații ies la lumina! Ce rol au avut Lia Olguța Vasilescu și Claudiu Manda in PUCIUL contra lui Liviu Dragnea

Curg informațiile dupa Comitetul Executiv al PSD. Cei care au participat la ședința au inceput sa dea drumul la informații pe surse și sa scoata la iveala adevaruri ascunse de opinia publica. Lia Olguța Vasilescu și Claudiu Manda ar fi complotat.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: informaii   lia   olgua  
Mișcare de ultima ora! Lia Olguța Vasilescu pleaca de la Ministerul Muncii! Ce funcție surpriza i s-a pregatit! (SURSE)
19.11.2018 01:23 PM

Mișcare de ultima ora! Lia Olguța Vasilescu pleaca de la Ministerul Muncii! Ce funcție surpriza i s-a pregatit! (SURSE)

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, ar putea fi inlocuita. Asta dupa ce, surse au declarat pentru Capital ca oficialul ar putea merge la Transporturi. Cine va

Lia Olguța Vasilescu l-a dat de GOL pe Traian Basescu! Dezvaluiri INCENDIARE facute de ministrul Muncii
14.10.2018 06:43 PM

Lia Olguța Vasilescu l-a dat de GOL pe Traian Basescu! Dezvaluiri INCENDIARE facute de ministrul Muncii

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, a raspuns atacului pe care fostul președinte, Traian Basescu, l-a lansat sambata seara ca „a fost furat” de ministrul

Lia Olguța Vasilescu, dezlanțuita! A șters pe jos un cunoscut lider PSD: "Mi se pare jenant ce poate spune!"
11.10.2018 07:43 AM

Lia Olguța Vasilescu, dezlanțuita! A șters pe jos un cunoscut lider PSD: "Mi se pare jenant ce poate spune!"

Lia Olguța Vasilescu este la aceasta ora cea mai populara femeie din PSD, iar atacul la adresa ei nu va ramane fara ecou pentru liderul PSD Dambovița, Adrian Țuțuianu. Romania Tv a...

NEAȘTEPTAT! Ce studii are la baza Lia Olguța Vasilescu și care a fost primul ei job
27.09.2018 07:23 PM

NEAȘTEPTAT! Ce studii are la baza Lia Olguța Vasilescu și care a fost primul ei job

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, membra a Partidului Social Democrat din decembrie 2007, s-a nascut pe data de 18 noiembrie 1974 la Craiova. Vezi ce studii are la baza minis...

Lia Olguța Vasilescu, mai suparata ca niciodata: "Sa nu uitam..." Ce a deranjat-o atat de tare
23.09.2018 10:03 PM

Lia Olguța Vasilescu, mai suparata ca niciodata: "Sa nu uitam..." Ce a deranjat-o atat de tare

Dupa Comitetul Executiv al PSD, in care social democrații și-au spus vorbe grele, razboaiele interne continua, iar nervii sunt intinși la maxim. In acest context, ministrul Muncii,...

Garda de fier a PSD face scut in jurul lui Dragnea. Candva un tandem indestructibil, Lia Olguța Vasilescu o critica pe Gabi Firea
07.09.2018 01:23 PM

Garda de fier a PSD face scut in jurul lui Dragnea. Candva un tandem indestructibil, Lia Olguța Vasilescu o critica pe Gabi Firea

Considerat un veritabil soldat pretorian al liderului PSD, Liviu Dragnea, ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu spune ca liderul partidului este intangibil la acest moment. Li...

Garda de fier a PSD face scut in jurul lui Dragnea. Cand un tandem indestructibil, Lia Olguța Vasilescu o critica pe Gabi Firea
07.09.2018 10:23 AM

Garda de fier a PSD face scut in jurul lui Dragnea. Cand un tandem indestructibil, Lia Olguța Vasilescu o critica pe Gabi Firea

Considerat un veritabil soldat pretorian al liderului PSD, Liviu Dragnea, ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu spune ca liderul partidului este intangibil la acest moment. Li...

Declaratie soc: Lia Olguta Vasilescu il va trada pe Dragnea
07.09.2018 10:03 AM

Declaratie soc: Lia Olguta Vasilescu il va trada pe Dragnea

Declaratie soc: Lia Olguta Vasilescu il va trada pe Dragnea Cele mai spectaculoase decolteuri din Parlament,

Lia Olguta Vasilescu decide AZI ce se intampla cu PENSIILE! Primele informații: „NU se ZGARCIM”. DRAGNEA SEMNEAZA!
05.08.2018 10:43 AM

Lia Olguta Vasilescu decide AZI ce se intampla cu PENSIILE! Primele informații: „NU se ZGARCIM”. DRAGNEA SEMNEAZA!

Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu, a declarat sambata seara, ca in urmatoarele zile va fi prezentat public proiectul legii pensiilor, urmand ca in cursul zilei de duminica sa...