23.08.2018 04:23 PM

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE SALARII COLOSALE la o companie de stat. S-A DAT STARTUL.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dezvaluire   bomba   adevaratul  
RASTURNARE de SITUAȚIE! Dezvaluire BOMBA despre OLGUȚA Vasilescu!
08.11.2018 09:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE! Dezvaluire BOMBA despre OLGUȚA Vasilescu!

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, a raspuns pe Facebook unor acuzații care susțineau ca in cei doi ani de guvernare s-ar fi construit doar doua școli in Romania. Un document...

Dezvaluire BOMBA despre RCS&RDS! S-a aflat TOTUL! Vezi ce vor sa faca
30.10.2018 09:43 AM

Dezvaluire BOMBA despre RCS&RDS! S-a aflat TOTUL! Vezi ce vor sa faca

Consiliul Național al Audiovizualului discuta in ședința publica de marți prima solicitare de licența TV prin satelit pentru o televiziune

Dezvaluire BOMBA despre Dragnea! S-a aflat TOTUL! Detalii INCENDIARE au ieșit la iveala
18.10.2018 11:43 AM

Dezvaluire BOMBA despre Dragnea! S-a aflat TOTUL! Detalii INCENDIARE au ieșit la iveala

Gelu Stefan Diaconu, fost sef al ANAF a adus noi acuzatii asupra liderului PSD, Liviu Dragnea, furnizand documente „care atesta preluarea de catre familia Dragnea a Fermei Salcia (...

Dezvaluire BOMBA despre Dragnea: S-a aflat TOTUL! "Este strigator la cer"
15.10.2018 11:23 AM

Dezvaluire BOMBA despre Dragnea: S-a aflat TOTUL! "Este strigator la cer"

Dezvaluiri ale unui fost sef ANAF, despre ferma de porci a fiului lui Dragnea. S-a aflat totul despre cum se facea transferul pe filiera interpusilor de la Teldrum.

CUTREMUR in sistemul de PENSII! Dezvaluire BOMBA! Noi informații ies la lumina!
11.10.2018 04:43 PM

CUTREMUR in sistemul de PENSII! Dezvaluire BOMBA! Noi informații ies la lumina!

Atacuri in lanț la adresa PSD, dupa ce Guvernul a aprobat proiectul noii Legi a pensiilor, la propunerea Ministerului Muncii și Justiției Sociale. O celebra CANTAREAȚA, INTERNA...

Dezvaluire BOMBA despre PSD-ALDE: "Aici este partea URATA!" Cea mai proasta veste pentru noi
11.10.2018 04:23 AM

Dezvaluire BOMBA despre PSD-ALDE: "Aici este partea URATA!" Cea mai proasta veste pentru noi

"Guvernarea toxica PSD+ALDE a facut ca evolutia invesitiilor sa REDUCA cresterea economica cu 1.1 puncte procentuale , de la 5.3% pe an la 4.2% pe an," scrie senatorul

Dezvaluire BOMBA despre PSD-ALDE: "Și acum partea cea mai dureroasa"
06.10.2018 07:43 AM

Dezvaluire BOMBA despre PSD-ALDE: "Și acum partea cea mai dureroasa"

"Motorul economiei s-a gripat. Dinamica consumului s-a dus in cap, daca imi permiteti aceasta expresie," scrie senatorul Florin Cițu pe contul sau de Facebook. GATA cu IMPOSTUR...

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul
01.10.2018 03:23 PM

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul MESAJ APASAT PENTRU RUSIA din partea MApN. Cumparam

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala
24.09.2018 08:43 PM

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala

Din cele peste cinci milioane de romani iesiți la pensie, un milion beneficiaza de pensie sociala minima. BOMBA zilei vine din Parlament.