19.06.2019 06:03 PM

Dezvaluiri explozive despre Dancila și Teodorovici! Ce vor sa ascunda

Dezvaluiri explozive despre Dancila și Teodorovici! Ce vor sa ascunda

Florin Cițu ii acuza, intr-o postare pe internet, pe Viorica Dancila și Eugen Teodorovici, ca incearca sa ascunda care sunt adevaratele cauze al faptului ca.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dancila   teodorovici   ascunda  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau
17.11.2018 02:23 PM

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau Gata, Dragnea A SCAPAT ȘI DE FIREA! Bomba momentului, CONFIRMATA IN PSD.

Ce se va intampla cu ANAF de anul viitor. Anunțul facut de Teodorovici
15.11.2018 09:03 PM

Ce se va intampla cu ANAF de anul viitor. Anunțul facut de Teodorovici

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici, a declarat ca un pachet de masuri va fi adoptat de ANAF care prevede o colectare mai buna a TVA și a altor taxe. Cele mai BUNE

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare
15.11.2018 11:23 AM

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare

Guvernul scoate artileria grea! Membrii Executivului, condus de Viorica Dancila se reunesc, joi, incepand cu ora 11.00, in ședința de Guvern. Cutremur de 6,5,

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!
12.11.2018 08:23 AM

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!

Teodorovici a anunțat dezastrul de la ANAF: Mii de posturi vor fi desființate. Mai mult decat atat, vor disparea și funcții de conducere. VIAȚA oamenilor sta

Eugen Teodorovici a facut anunțul! Se intampla de la 1 ianuarie
10.11.2018 03:23 PM

Eugen Teodorovici a facut anunțul! Se intampla de la 1 ianuarie

Ministerul Finanțelor Eugen Teodorovici a vorbit sambata la Antena 3 despre cand se va aplica schimbarea modului de incasare a TVA. A fost DESCOPERITA

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor