09.02.2019 07:43 PM

Dancila și bancherii au facut MARELE ANUNȚ! Se schimba banii

Dancila și bancherii au facut MARELE ANUNȚ! Se schimba banii

Dancila și bancherii au facut MARELE ANUNȚ! Se schimba banii Horoscop 4 februarie: Zodia care va da.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dancila   bancherii   marele  
RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!
19.11.2018 04:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!

Dupa ce s-a creat un intreg scandal in aceasta privința, mai ales dupa demisia lui Victor Negrescu, Comisia Europeana a anunțat ca nu este ingrijorata de stadiul pregatirii

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau
17.11.2018 02:23 PM

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau Gata, Dragnea A SCAPAT ȘI DE FIREA! Bomba momentului, CONFIRMATA IN PSD.

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare
15.11.2018 11:23 AM

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare

Guvernul scoate artileria grea! Membrii Executivului, condus de Viorica Dancila se reunesc, joi, incepand cu ora 11.00, in ședința de Guvern. Cutremur de 6,5,

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!
12.11.2018 12:43 PM

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI. AUTORITAȚILE abia fac fața.

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor
09.11.2018 01:43 PM

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor

Anunț important facut de premierul Viorica Dancila la inceputul ședinței de astazi. Executivul va adopta o OUG pentru majorarea valorii pachetului alimentar al

CUTREMUR FINANCIAR in Romania: Mai sunt "15-20 lei in cont!" DANCILA e in corzi!
06.11.2018 09:43 PM

CUTREMUR FINANCIAR in Romania: Mai sunt "15-20 lei in cont!" DANCILA e in corzi!

Presiune mare pe Viorica Dancila, care trebuie neaparat sa mai faca o rectificare bugetara ca sa mai dea niște bani la primarii. Motivul? Sunt unitați administrativ-teritoriale car...

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"
04.11.2018 06:23 PM

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"

Laurentiu Leoreanu, vicepresedintele al PNL a afirmat, citand surse din Ministerul Transporturilor, ca Guvernul Dragnea - Dancila ia in calcul sa renunte la autostrada Iasi - Targu...

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila
02.11.2018 02:23 PM

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila

Premierul viorica Dancila a anunțat astazi ca se fac demersuri pentru viitoarea autostrada care va lega Romania de Serbia. ȘTIREA ANULUI pentru

Dezvaluire ȘOC despre DANCILA: Ce se pregatește sa faca