15.04.2019 10:03 AM

Dancila sfideaza Uniunea Europeana. Mutarea de ultim moment planuita de premier

Dancila sfideaza Uniunea Europeana. Mutarea de ultim moment planuita de premier

Pentru Viorica Dancila ce se decide la Bruxelles pare sa nu aiba nicio importanța. Premierul insista sa faca o.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dancila   premier  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau
17.11.2018 02:23 PM

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau Gata, Dragnea A SCAPAT ȘI DE FIREA! Bomba momentului, CONFIRMATA IN PSD.

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare
15.11.2018 11:23 AM

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare

Guvernul scoate artileria grea! Membrii Executivului, condus de Viorica Dancila se reunesc, joi, incepand cu ora 11.00, in ședința de Guvern. Cutremur de 6,5,

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor
09.11.2018 01:43 PM

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor

Anunț important facut de premierul Viorica Dancila la inceputul ședinței de astazi. Executivul va adopta o OUG pentru majorarea valorii pachetului alimentar al

CUTREMUR FINANCIAR in Romania: Mai sunt "15-20 lei in cont!" DANCILA e in corzi!
06.11.2018 09:43 PM

CUTREMUR FINANCIAR in Romania: Mai sunt "15-20 lei in cont!" DANCILA e in corzi!

Presiune mare pe Viorica Dancila, care trebuie neaparat sa mai faca o rectificare bugetara ca sa mai dea niște bani la primarii. Motivul? Sunt unitați administrativ-teritoriale car...

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"
04.11.2018 06:23 PM

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"

Laurentiu Leoreanu, vicepresedintele al PNL a afirmat, citand surse din Ministerul Transporturilor, ca Guvernul Dragnea - Dancila ia in calcul sa renunte la autostrada Iasi - Targu...

Dacian Cioloș: „Daca Guvernul Dancila nu pica la sfarsitul lunii noiembrie, ar putea fi prea tarziu”
03.11.2018 02:43 PM

Dacian Cioloș: „Daca Guvernul Dancila nu pica la sfarsitul lunii noiembrie, ar putea fi prea tarziu”

Liderul Miscarii Romania Impreuna, fostul premier Dacian Ciolos, a declarat in aceasta dupa-amiza ca Romania are nevoie de un Guvern nou, mai credibil, ȘOC pe aeroport. Sute de

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila