11.04.2019 12:03 PM

Dragnea a anunțat! Se modifica pensiile a mii de romani

Dragnea a anunțat! Se modifica pensiile a mii de romani

Dragnea are vești importante pentru mii de romani. Liderul PSD a anunțat modificarea unei legi importante, iar zilele.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dragnea   anunat   romani  
Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați
19.11.2018 09:03 PM

Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați

O veste buna pentru angajații din Romania vine chiar de la Ministerul de Finanțe. Zeci de mii de romani sunt vizați. Ministrului Finanțelor Publice acorda bonificații de 5%.

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut
15.11.2018 07:03 PM

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut

Mai mult de jumatate dintre romani (60%) declara ca au credite, in timp ce peste o treime (37%) sustine ca are cheltuieli lunare obligatorii identice cu venitul incasat, reiese din...

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

Cadou de la DRAGNEA pentru sute de mii de romani. Ii va BUCURA NESPUS!
04.10.2018 03:23 PM

Cadou de la DRAGNEA pentru sute de mii de romani. Ii va BUCURA NESPUS!

Guvernul se pregateste sa adopte in sedinta de astazi un proiect de lege care va acorda un drept suplimentar acestei categorii de salariati. Breaking news. Un

FIREA ii forteaza mana lui DRAGNEA. Ii pune in carca VIATA A SUTE DE MII de romani
03.10.2018 05:23 PM

FIREA ii forteaza mana lui DRAGNEA. Ii pune in carca VIATA A SUTE DE MII de romani

Primarul general Gabriela Firea incearca sa obtina de la Guvern transferul unui obiectiv de investitii in administrarea primariei, dupa ce l-a acuzat pe Liviu Dragnea ca ii blochea...

Dragnea a facut ANUNȚUL așteptat de MILIOANE DE ROMANI! Ce se intampla cu PENSIILE ROMANILOR. Iata noua FORMULA DE CALCUL