06.12.2018 08:23 PM

Dragnea, MARELE PERDANT in JOCUL facut de Iohannis! Declarațiile INCENDIARE ale unui jurnalist

Dragnea, MARELE PERDANT in JOCUL facut de Iohannis! Declarațiile INCENDIARE ale unui jurnalist

Jurnalistul Moise Guran a declarat joi ca Liviu Dragnea a pierdut Guvernul din mana, iar acest lucur se observa prin jocul pe care președintele Iohannis il face. Jurnalistul spune ca una dintre marile lovituri pe care Iohannis a dat-o Guvernului este lasarea.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dragnea   marele   jocul  
Dancila ii face JOCUL lui Dragnea. OUG va fi ADOPTATA. Breaking news in POLITICA
15.11.2018 01:23 PM

Dancila ii face JOCUL lui Dragnea. OUG va fi ADOPTATA. Breaking news in POLITICA

In deschiderea ședinței de Guvern de joi, premierul Viorica Dancila a anuntat ca se va adopta OUG pentru infiintarea fondurilor suverane de dezvoltare si investitii, unul dintre ma...

Gata, Dragnea a facut MARELE ANUNȚ! Se coace REMANIEREA MINIȘTRILOR la foc mic. Pe cine susține șeful PSD
05.11.2018 08:43 PM

Gata, Dragnea a facut MARELE ANUNȚ! Se coace REMANIEREA MINIȘTRILOR la foc mic. Pe cine susține șeful PSD

Președintele PSD, Liviu Dragnea, a facut un anunț crucial in legatura cu subiectul remierii unor miniștri, dar și despre ce poziție are fața de ministrul Justiției, Tudorel Toader....

CUTREMUR in PSD! Dragnea a facut marele ANUNȚ: "Asa ceva NU se poate intampla!"
05.11.2018 01:23 PM

CUTREMUR in PSD! Dragnea a facut marele ANUNȚ: "Asa ceva NU se poate intampla!"

Liviu Dragnea a confirmat astazi ca urmeaza excluderi din PSD. Sursele spun ca estte vorba despre cel puțin doi membri care ar putea fi dați afara. Țuțuianu ARUNCA BOMBA

Iohannis e in corzi. Marele sau apropiat  ii forțeaza mana. Legatura cu Dragnea și Dancila
21.10.2018 03:43 PM

Iohannis e in corzi. Marele sau apropiat ii forțeaza mana. Legatura cu Dragnea și Dancila

Iohannis e in corzi. Marele sau apropiat ii forțeaza mana. Legatura cu Dragnea și Dancila Guvernatorul Palestinian al Ierusalimului și Șeful Serviciilor

Chiar ACUM. Tudorel Toader a facut marele ANUNȚ! Dragnea e in genunchi
21.10.2018 10:43 AM

Chiar ACUM. Tudorel Toader a facut marele ANUNȚ! Dragnea e in genunchi

Chiar ACUM. Tudorel Toader a facut marele ANUNȚ! Dragnea e in genunchi Ministrul MUNCII a oferit un RASPUNS de

TARICEANU il ȚINE in ȘAH pe Dragnea. INTALNIRE de URGENȚA a celor doi LIDERI. Se va face MARELE ANUNȚ?
08.10.2018 11:03 AM

TARICEANU il ȚINE in ȘAH pe Dragnea. INTALNIRE de URGENȚA a celor doi LIDERI. Se va face MARELE ANUNȚ?

Luni la Prlament, Liviu Dragnea si Calin Popescu Tariceanu vor relua discutiile cu privire la legea offshore, pe ordonanta de urgenta care infiinteaza Fondul Suveran de Investitii,...

Liviu Dragnea, in stare de ȘOC! Jocul dublu al Vioricai Dancila: "Nu am nicio problema cu schimbarea lui!". Dezvaluiri explozive (SURSE)
22.09.2018 06:03 PM

Liviu Dragnea, in stare de ȘOC! Jocul dublu al Vioricai Dancila: "Nu am nicio problema cu schimbarea lui!". Dezvaluiri explozive (SURSE)

Tabara anti Liviu Dragnea era ferm convinsa ca de data aceasta se va impune. Bomba a venit in CEX cand președintele PSD a beneficiat de sprijinul Vioricai Dancila care a anunțat ca...

Inregistrare BOMBA cu marele adversar al lui Dragnea! Cum iși educa subalternii ca in filmele cu mafioți
20.09.2018 10:03 PM

Inregistrare BOMBA cu marele adversar al lui Dragnea! Cum iși educa subalternii ca in filmele cu mafioți

Inregistrare BOMBA cu marele adversar al lui Dragnea! Cum iși educa subalternii ca in filmele cu mafioți CUTREMUR pe rețelele de SOCIALIZARE. Imaginea cu Bianca

Dragnea PREGATESTE DETONAREA ANULUI. Dusmanii politici au raspandit MARELE ZVON. News alert!
10.09.2018 02:03 PM

Dragnea PREGATESTE DETONAREA ANULUI. Dusmanii politici au raspandit MARELE ZVON. News alert!

Alina Gorghiu sustine ca, pana la sfarsitul lunii, va fi data ordonanta de urgenta legata de amnistie, precizand ca nu va fi nicio schimbare a lui Liviu Dragnea din fruntea PSD....

EXPLOZIV! Marele plan al lui Dragnea presupune OFENSIVA TOTALA. Totul in numele unui mare OBIECTIV PERSONAL și de grup
28.08.2018 10:43 AM

EXPLOZIV! Marele plan al lui Dragnea presupune OFENSIVA TOTALA. Totul in numele unui mare OBIECTIV PERSONAL și de grup

Marele plan al lui Liviu Dragnea și al PSD este sa puna cu botul pe labe toate instituțiile din justiție, scopul final fiind libertatea șefului PSD, dar și a apropiaților acestuia....