18.04.2019 11:03 PM

Dragnea vrea o lege șocanta! ‘Sa le scoatem magazinele din țara!’

Dragnea vrea o lege șocanta! ‘Sa le scoatem magazinele din țara!’

Liviu Dragnea a rabufnit joi seara și a vorbit din nou despre planul pe care il are cu privire la intrarea in țara a produselor.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dragnea   ara  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui
17.11.2018 01:03 PM

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui Rasturnare DRAMATICA de situație pentru

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!
12.11.2018 01:43 PM

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI.

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

Romania SE PRABUȘEȘTE. Guvernul scoate bani din țara