18.04.2019 04:03 PM

E jale! Facebook și WhatsApp au picat. Milioane de oameni afectați. Romania este ținta

E jale! Facebook și WhatsApp au picat. Milioane de oameni afectați. Romania este ținta

E jale! Facebook și WhatsApp au picat. Milioane de oameni afectați. Romania este ținta. Problemele rețelelor s-au simțit cel mai puternic in București, Brașov, Sibiu, Cluj-Napoca,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: jale   facebook   whatsapp  
EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol!
02.11.2018 08:43 PM

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol!

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol! UPDATE. Probleme GRAVE pentru

Avocatul Dan Chitic povesteste pe propria pagina de Facebook nefasta sa experienta legata de “calitatea si corectitudinea germana”
02.11.2018 07:43 PM

Avocatul Dan Chitic povesteste pe propria pagina de Facebook nefasta sa experienta legata de “calitatea si corectitudinea germana”

Avocatul Dan Chitic povesteste pe pagina sa de Facebook despre “calitatea si corectitudinea germana”. In fond este vorba despre problemele tehnice pe care masina sa le are, la...

E jale! ANAF nu mai glumește! A trecut la execuții in forța. Se fac deja listele
10.10.2018 10:03 PM

E jale! ANAF nu mai glumește! A trecut la execuții in forța. Se fac deja listele

E jale! ANAF nu mai glumește! A trecut la execuții in forța. Se fac deja listele Pro TV anunța MAREA LOVITURA!

Secretul WhatsApp, dezvaluit. Nu va mai fi sigur. Cand se va produce schimbarea
02.10.2018 01:23 AM

Secretul WhatsApp, dezvaluit. Nu va mai fi sigur. Cand se va produce schimbarea

Cofondatorul WhatsApp a confirmat intr-un final zvonurile cu privire la motivele plecarii sale de la Facebook, care sunt similare cu cele ale cofondatorilor

LOVITURA pentru Facebook! Compania a intrecut masura. Risca sancțiuni GRAVE