05.09.2018 02:23 PM

E lege: Toti romanii vor avea un DOSAR ELECTRONIC. Se aplica amenzi drastice

E lege: Toti romanii vor avea un DOSAR ELECTRONIC. Se aplica amenzi drastice

E lege: Toti romanii vor avea un DOSAR ELECTRONIC. Se aplica amenzi drastice IOHANNIS o invita joi pe.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: lege   romanii   dosar  
E LEGE. Vei putea fi amendat cu 3.000 de lei pentru aceste fapte
06.11.2018 01:43 PM

E LEGE. Vei putea fi amendat cu 3.000 de lei pentru aceste fapte

Romania va avea o noua lege. Dupa foarte mult timp, aceasta va fi concretizata. Proiectul se afla in etapa finala și prevede amenzi usturatoare pentru toți romanii și

E LEGE. Vei putea fi amendat cu 3.000 de lei pentru aceste fapte
06.11.2018 01:03 PM

E LEGE. Vei putea fi amendat cu 3.000 de lei pentru aceste fapte

Romania va avea o noua lege. Dupa foarte mult timp, aceasta va fi concretizata. Proiectul se afla in etapa finala și prevede amenzi usturatoare pentru toți romanii și nu numai....

AVERTISMENT DUR: O lege veche de DOUA DECENII trebuie sa tina romanii in SIGURANTA
31.10.2018 03:03 PM

AVERTISMENT DUR: O lege veche de DOUA DECENII trebuie sa tina romanii in SIGURANTA

Coaliția pentru Siguranța la Incendiu a Cladirilor cere autoritatilor aducerea la zi a legislației legate de protecția la incendiu a cladirilor, care nu s-a schimbat de aproape 20...

Veste ȘOC: Romanii care vor ieși la PENSIE MAI TARZIU! Se da lege
11.10.2018 05:23 PM

Veste ȘOC: Romanii care vor ieși la PENSIE MAI TARZIU! Se da lege

Senatorul PSD Ion Rotaru a sustinut in plen ca noile prevederi vin sa rezolve problema lipsei acute a ... RAZBOI TOTAL in PSD.

ANUNȚ pentru romanii care stau la bloc. E LEGE
17.07.2018 08:43 AM

ANUNȚ pentru romanii care stau la bloc. E LEGE

Noua lege a asociațiilor de proprietari care se afla la promulgare la presedintele Iohannis le da posibilitatea administratorilor de bloc sa inscrie la

DEBRANȘAREA de la CET-uri sau RADET a fost INTERZISA prin lege!
10.07.2018 04:27 PM

DEBRANȘAREA de la CET-uri sau RADET a fost INTERZISA prin lege!

Romanii conectați la sistemele centralizate de incalzire nu vor mai avea dreptul legal de a se debranșa, arata un proiect de lege adoptat de Camera Deputaților. OPERAȚIUNEA de

Diaspora, OBLIGATA sa justifice sumele de peste 1.000 euro trimise in tara. ANUNTUL ministrului de Finante pe care il asteptau toti romanii
15.04.2018 02:41 PM

Diaspora, OBLIGATA sa justifice sumele de peste 1.000 euro trimise in tara. ANUNTUL ministrului de Finante pe care il asteptau toti romanii

Afirmatia vine in contextul in care pe site-ul Oficiului pentru Prevenirea si Combaterea Spalarii Banilor (ONPCSB) apare inca din 31 ianuarie un proiect de lege prin care romanii d...

Diaspora, OBLIGATA sa justifice sumele de peste 1.000 euro trimise in tara. ANUNTUL ministrului de Finante pe care il asteptau toti romanii