14.03.2019 07:23 PM

E oficial! Cum scapi de abonamentul la Orange, Vodafone sau RCS fara costuri! Zeci de reclamații și o amenda

E oficial! Cum scapi de abonamentul la Orange, Vodafone sau RCS fara costuri! Zeci de reclamații și o amenda

Clienții care sesizeaza ca prețurile pe care le platesc pentru servicii de telefonie, internet sau cablu au fost majorate fara acordul lor pot renunța, fara costuri, la abonement. Este anunțul oficial.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: oficial   costuri  
Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Acum e oficial! Urmatorul cutremur mare ne face praf!
02.11.2018 07:43 PM

Acum e oficial! Urmatorul cutremur mare ne face praf!

Acum e oficial! Urmatorul cutremur mare ne face praf! PROFEȚIE BIBLICA infaptuita in 2018? Evenimentul

E oficial! Milionarii romani sunt cei mai tari din lume. Rușii sau americanii sunt nimeni pe langa ei
20.10.2018 02:03 PM

E oficial! Milionarii romani sunt cei mai tari din lume. Rușii sau americanii sunt nimeni pe langa ei

E oficial! Milionarii romani sunt cei mai tari din lume. Rușii sau americanii sunt nimeni pe langa ei Crestinii luati la TINTA: cimitire profanate, cruci

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019
20.10.2018 11:43 AM

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019 Star rock, la apogeul dezaxarii. VREA BANI DIN PERVERSIUNI. Ce idee i-a putut veni!

E oficial: Ce se intampla de acum cu BANII de intretinere. Administratorul e OBLIGAT sa faca asta
09.08.2018 03:45 PM

E oficial: Ce se intampla de acum cu BANII de intretinere. Administratorul e OBLIGAT sa faca asta

E oficial: Ce se intampla de acum cu banii de intretinere. Administratorul e obligat sa faca asta Poliția a DESCINS in FORȚA! Mai mulți JURNALIȘTI au fost

DECLARAȚIA unui oficial BNR care pune ROMANIA pe JAR!
30.07.2018 10:48 AM

DECLARAȚIA unui oficial BNR care pune ROMANIA pe JAR!

Oficial BNR, declarație SURPRIZA: "Sunt grupuri care traiesc mai PROST decat in 1989" Tudorel Toader, declarații de ULTIM MOMENT. Ce

Eugen Teodorovici: Saptamana aceasta vom lansa oficial emisiunea de titluri de stat pentru populatie
11.06.2018 04:21 PM

Eugen Teodorovici: Saptamana aceasta vom lansa oficial emisiunea de titluri de stat pentru populatie

„Saptamana aceasta vom lansa oficial aceste emisiuni de titluri de stat pentru populatie, Centenar se numeste, cinci ani de zile este perioada si este dobanda de peste 4,5% pe an”,...

Monitorul Oficial ar putea avea o editie online gratuita