09.08.2018 06:46 PM

E OFICIAL. Persoanele care au CREDITE la aceasta banca primesc o veste ULUITOARE.

E OFICIAL. Persoanele care au CREDITE la aceasta banca primesc o veste ULUITOARE.

Este pentru prima oara in Romania cand o banca este obligata sa dea comisioanele inapoi pe o perioada așa de mare. Este vorba de o perioada de 10 ani. Comisariatul pentru Protecția Consumatorilor Constanța a aplicat cea mai mare.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: banca   primesc  
AMENDA usturatoare! Banca franceza care deține BRD este buna de plata
19.11.2018 11:03 PM

AMENDA usturatoare! Banca franceza care deține BRD este buna de plata

Banca franceza de investitii Societe Generale, care deține BRD in Romania, a acceptat sa plateasca o amenda usturatoare in Statele Unite ale

Romanii afectați de un nou val de inflație. Banca Naționala a Romaniei știe care va fi inflația anul viitor
13.11.2018 05:23 PM

Romanii afectați de un nou val de inflație. Banca Naționala a Romaniei știe care va fi inflația anul viitor

La sfarșitul anului 2019 Banca Naționala a Romaniei previzioneaza ca rata inflației va fi de 2,9% și de 3,1% la finele trimestrului III din 2020. Astfel, in discutiile privind...

Premiera absoluta. O banca iși inchide toate casieriile pana la finalul lui octombrie. Ce soluții ofera celor 1 milion de clienți
24.09.2018 05:43 PM

Premiera absoluta. O banca iși inchide toate casieriile pana la finalul lui octombrie. Ce soluții ofera celor 1 milion de clienți

Premiera absoluta. O banca iși inchide toate casieriile pana la finalul lui octombrie. Ce soluții ofera celor 1 milion de clienți BOMBA zilei vine din

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza
16.09.2018 03:43 PM

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza Ne-am RAZBUNAT pe TRAIAN, dupa aproape DOUA MILENII! Italia se REVOLTA.

O noua banca apare in Romania. Este prima de acest fel!
13.09.2018 04:43 PM

O noua banca apare in Romania. Este prima de acest fel!

O noua banca apare in Romania. Este prima de acest fel! Se naște un RAZBOI intre IOHANNIS și TOADER? Declarația

Incredibil. 30.000 de oameni iau imprumut de la FMI ca sa iși salveze banca!
07.09.2018 04:43 PM

Incredibil. 30.000 de oameni iau imprumut de la FMI ca sa iși salveze banca!

Incredibil. 30.000 de oameni iau imprumut de la FMI ca sa iși salveze banca! Dancila neaga existența RAZBOIULUI dintre

Banca Romaneasca, Bancpost si Piraeus Bank primesc note proaste
24.02.2010 06:44 PM

Banca Romaneasca, Bancpost si Piraeus Bank primesc note proaste

Ca urmare a crizei financiare din Grecia, agentia de evaluare financiara Fitch a revizuit in scadere ratingurile pentru credite pe termen lung ale Bancii Romanesti si Bancpost, pre...