06.06.2019 10:23 PM

Este dezastru la pensii! Milioane de romani nu vor mai avea bani

Este dezastru la pensii! Milioane de romani nu vor mai avea bani

Romanii se declara ingrijorați de pensii insa un studiu recent arata ca in realitate vorbele nu au.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: pensii   romani  
Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

Cifre uluitoare despre pensii. Nimeni nu știa cați romani au incasat sumele acestea
08.11.2018 04:03 PM

Cifre uluitoare despre pensii. Nimeni nu știa cați romani au incasat sumele acestea

Pentru prima data in istoria lor, fondurile private de pensii au contabilizat cator persoane au platit pana acum sumele acumulate in conturi și cat valoreaza aceste plați.

Veste șoc despre pensii. De ce acești romani nu-și vor mai putea incasa pensiile
27.10.2018 06:03 PM

Veste șoc despre pensii. De ce acești romani nu-și vor mai putea incasa pensiile

In timp ce un milion de romani incaseaza pensii speciale de 1.000 de euro, exista oameni in țara noastra care deși au cotizat mai mult și au muncit dublu nu vor primi nicio

Anunț ȘOCANT despre pensii: Ce se intampla cu banii pensionarilor romani