13.05.2019 04:23 PM

Este fara precedent! Autoritațile au facut marele anunț despre salarii! Milioane de romani sunt direct vizați!

Este fara precedent! Autoritațile au facut marele anunț  despre salarii! Milioane de romani sunt direct vizați!

Este fara precedent! Autoritațile au facut marele anunț despre salarii! Milioane de rom ani sunt direct vizați! Anunț oficial despre salarii facut de Institutul Național de Statistica. Este o situație fara precedent care vizeaza absolut toți angajații din Romania. pentru prima data in istorie, caștigul salarial mediu net a depașit 3000 de lei, tras.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: precedent   autoritaile   marele  
Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!
17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!
12.11.2018 12:43 PM

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI. AUTORITAȚILE abia fac fața.

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme
05.11.2018 04:03 PM

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme BUCUREȘTENII, LOVIȚI CRUNT la BUZUNAR. Ce face

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!
25.10.2018 04:23 PM

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern! TRUMP activeaza ARMATA impotriva unui DUȘMAN

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați
18.10.2018 07:23 PM

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați Șefa de la Finanțe, care se lauda ca are pile in

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!
02.10.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la unguri sa ne dea GAZE! Suntem intr-o situație fara precedent! CINCI salate PLINE cu

Este fara precedent. Milionarii de top 300 se unesc ca sa salveze firmele altora.
17.09.2018 09:24 PM

Este fara precedent. Milionarii de top 300 se unesc ca sa salveze firmele altora.

Este fara precedent. Milionarii de top 300 se unesc ca sa salveze firmele altora. VEȘTI URIAȘE in showbiz-ul romanesc! Artistul care

OLGUȚA Vasilescu a facut marele ANUNȚ: Lovitura dura pentru cei cu PENSII speciale
31.08.2018 11:23 AM

OLGUȚA Vasilescu a facut marele ANUNȚ: Lovitura dura pentru cei cu PENSII speciale

OLGUȚA Vasilescu a facut marele ANUNȚ: Lovitura dura pentru cei cu PENSII speciale ATAC la Rovana PLUMB și Viorica