24.10.2018 12:43 PM

Este ȘTIREA ZILEI. Breaking News! LOVITURA CRUNTA primita de romani

Este ȘTIREA ZILEI. Breaking News! LOVITURA CRUNTA primita de romani

Indicele Robor la trei luni, in functie de care sunt calculate dobanzile la majoritatea creditelor in lei, a crescut la 3,35%, cel mai mare nivel din 7 august pana in prezent, potrivit datelor publicate miercuri de Banca Nationala a Romaniei.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: romani  
Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați
19.11.2018 09:03 PM

Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați

O veste buna pentru angajații din Romania vine chiar de la Ministerul de Finanțe. Zeci de mii de romani sunt vizați. Ministrului Finanțelor Publice acorda bonificații de 5%.

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut
15.11.2018 07:03 PM

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut

Mai mult de jumatate dintre romani (60%) declara ca au credite, in timp ce peste o treime (37%) sustine ca are cheltuieli lunare obligatorii identice cu venitul incasat, reiese din...

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția
13.11.2018 10:23 PM

Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția

Peste un milion de romani sunt afectați de intenția de a interzice vanzarea mașinilor cu motoare pe benzina si motorina. Denise Rifai, legatura

Milioane de romani ar putea primi al 13-lea salariu! Cine sunt beneficiarii-Vezi daca ești pe LISTA