17.11.2018 11:23 AM

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa!

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa!

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa! Rasturnare DRAMATICA.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: exclusiv   preul   real  
EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

EXCLUSIV Va fi șef peste cele mai valoroase companii ale statului, cu miliarde de euro active. Cine va conduce Fondul Suveran al Romaniei. Surse
16.11.2018 02:43 PM

EXCLUSIV Va fi șef peste cele mai valoroase companii ale statului, cu miliarde de euro active. Cine va conduce Fondul Suveran al Romaniei. Surse

EXCLUSIV Va fi șef peste cele mai valoroase companii ale statului, cu miliarde de euro active. Cine va conduce Fondul Suveran al Romaniei. Surse Antonia a

EXCLUSIV Investiție uriașa intr-un mare sector al Capitalei. Mii de blocuri vor fi renovate. Vezi daca te incadrezi
16.11.2018 01:23 PM

EXCLUSIV Investiție uriașa intr-un mare sector al Capitalei. Mii de blocuri vor fi renovate. Vezi daca te incadrezi

EXCLUSIV Investiție uriașa intr-un mare sector al Capitalei. Mii de blocuri vor fi renovate. Vezi daca te incadrezi CRIMINALA de la METROU

EXCLUSIV Pe ce da banii Primaria lui Negoița. Tranzacția este fabuloasa
14.11.2018 04:43 PM

EXCLUSIV Pe ce da banii Primaria lui Negoița. Tranzacția este fabuloasa

EXCLUSIV Pe ce da banii Primaria lui Negoița. Tranzacția este fabuloasa ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa
08.11.2018 05:03 PM

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa IOHANNIS, atac DUR la PSD:

EXCLUSIV! Motivul REAL pentru care Elena Udrea și Alina Bica au fost reținute in Costa Rica! Miza este IMENSA pentru Romania! Cine a dat ORDINUL!
04.10.2018 10:43 AM

EXCLUSIV! Motivul REAL pentru care Elena Udrea și Alina Bica au fost reținute in Costa Rica! Miza este IMENSA pentru Romania! Cine a dat ORDINUL!

Dimineața a inceput cu o veste chiar bomba. Elena Udrea și Alina Bica, arestate in Costa Rica. Cele doua se afla deja la o inchisoare dezastruoasa din țara respectiva și nu mai inț...

EXCLUSIV: Fiscul verifica daca marile companii petroliere ascund profitul real
26.01.2011 02:02 PM

EXCLUSIV: Fiscul verifica daca marile companii petroliere ascund profitul real

"Se va verifica si daca nu cumva profiturile au fost mutate in strainatate, prin procedura preturilor de transfer", au declarat agentiei MEDIAFAX surse din Guvern. Controlul va inc...