12.02.2019 03:03 PM

EXCLUSIV Anunț fara precedent. Toți șoferii sunt vizați. Acest produs devine OBLIGATORIU și nu e ieftin deloc

EXCLUSIV Anunț fara precedent. Toți șoferii sunt vizați. Acest produs devine OBLIGATORIU și nu e ieftin deloc

Anunț fara precedent. Toți șoferii sunt vizați. Acest produs devine OBLIGATORIU și nu e ieftin deloc Dezvaluire bomba:.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   precedent   toi  
RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!
19.11.2018 04:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!

Dupa ce s-a creat un intreg scandal in aceasta privința, mai ales dupa demisia lui Victor Negrescu, Comisia Europeana a anunțat ca nu este ingrijorata de stadiul pregatirii

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii
18.11.2018 09:43 PM

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii

Grupul bancar olandez ING a anunțat, duminica seara, ca intampina probleme tehnice in ceea ce privește tranzacțiile cu cardurile. Anunțul a fost facut pe site-ul grupului banca...

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!
18.11.2018 08:43 PM

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!

Romania, amenintata de noi epidemii. Autoritațile au anunțat cele 3 boli care putea lovi in urmatoarele saptamani. E ADEVARAT! Avem documentul ABERANT! Cum

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!
17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Veste buna de la RCS&RDS. Anunțul așteptat de toți clienții
14.11.2018 07:03 PM

Veste buna de la RCS&RDS. Anunțul așteptat de toți clienții

RCS&RDS| Digi, cel mai mare operator de cablu și internet din țara noastra, va oferi clienților abonați la telefonie mobila viteze superioare la internet, conform unui anunț al

A facut anunțul: Se schimba banii!
14.11.2018 04:03 PM

A facut anunțul: Se schimba banii!

A facut anunțul: Se schimba banii! Doliu in cultura romaneasca. A MURIT UN POET cunoscut.

Meteorologii tocmai au anunțat: VREMEA ne pregatește surprize
12.11.2018 03:43 PM

Meteorologii tocmai au anunțat: VREMEA ne pregatește surprize

Administrația Naționala de Meteorologie a anunțat astazi prognoza pentru urmatoarele doua saptamani, iar unele informații sunt cat se poate de interesante. Mai ales pentru cei care...

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!
12.11.2018 08:23 AM

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!

Teodorovici a anunțat dezastrul de la ANAF: Mii de posturi vor fi desființate. Mai mult decat atat, vor disparea și funcții de conducere. VIAȚA oamenilor sta