07.01.2019 06:43 PM

EXCLUSIV Au dat legea! E FARA PRECEDENT! Milioane de romani sunt vizați!

EXCLUSIV Au dat legea! E FARA PRECEDENT! Milioane de romani sunt vizați!

EXCLUSIV Schimbari majore pentru milioane de romani. Șoferii sunt cei mai afectați. Un JUDECATOR al Curții Supreme A FUGIT in SUA!.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: exclusiv   milioane   romani  
EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme
05.11.2018 04:03 PM

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme BUCUREȘTENII, LOVIȚI CRUNT la BUZUNAR. Ce face

EXCLUSIV Am calculat PENSIA  pentru 7 milioane de romani! Sumele sunt uimitoare!
15.09.2018 02:03 PM

EXCLUSIV Am calculat PENSIA pentru 7 milioane de romani! Sumele sunt uimitoare!

EXCLUSIV Am calculat PENSIA pentru 7 milioane de romani! Sumele sunt uimitoare! PREGATIRI de RAZBOI in AMERICA. Care este ȚARA ce ar urma sa

EXCLUSIV S-a aflat care va fi PENSIA pentru 7 milioane de romani! Sumele sunt uimitoare!
13.09.2018 05:23 PM

EXCLUSIV S-a aflat care va fi PENSIA pentru 7 milioane de romani! Sumele sunt uimitoare!

Un calcul care se afla inclusiv in atenția autoritaților arata ca valoarea pensiei private pe care o vor incasa, in medie, cei 7 milioane de cotizanți la fondurile de pilon II, nu...

Cum ar putea pierde romanii 20 de euro lunar din pensia privata
09.06.2010 08:21 PM

Cum ar putea pierde romanii 20 de euro lunar din pensia privata

Circa cinci milioane de romani vireaza lunar bani in conturile de pensii private /// Foto:Publimedia/Andrei Spirache Cei 5 milioane romani care contribuie la asa-numitul pil...