28.08.2018 05:43 PM

EXCLUSIV Cifrele care arata NEPUTINTA romanilor. De ce NU PUTEM fi ca in GERMANIA

EXCLUSIV Cifrele care arata NEPUTINTA romanilor. De ce NU PUTEM fi ca in GERMANIA

EXCLUSIV Cifrele care arata NEPUTINTA romanilor. De ce NU PUTEM fi ca in GERMANIA TENSIUNI in Coaliție? Anunț de ULTIMA ORA al lui Tariceanu in legatura.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: exclusiv   cifrele   neputinta  
Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!
19.11.2018 08:23 AM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!

In timp ce milioane de pensionari din Romania au niște pensii de mizerie, exista cateva mii de pensionari care au pensii mai mult decat decente. Casa Nationala de Pensii Publice a...

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa!
17.11.2018 11:23 AM

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa!

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa! Rasturnare DRAMATICA

EXCLUSIV Va fi șef peste cele mai valoroase companii ale statului, cu miliarde de euro active. Cine va conduce Fondul Suveran al Romaniei. Surse
16.11.2018 02:43 PM