03.10.2018 06:43 PM

EXCLUSIV Cozi la ușa lui Dragnea. Se impart cele mai bine platite slujbe din Romania.

EXCLUSIV Cozi la ușa lui Dragnea. Se impart cele mai bine platite slujbe din Romania.

EXCLUSIV Cozi la ușa lui Dragnea. Se impart cele mai bine platite slujbe din Romania. Mai-marii de la Bruxelles AJUNG LA INSPECTIA.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: exclusiv   cozi   dragnea  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

EXCLUSIV Supriza imensa pregatita de Dragnea. Pe cine a lasat sa numeasca noul ministru al sanatații. Nimeni nu mai ințelege nimic!
09.10.2018 02:43 PM

EXCLUSIV Supriza imensa pregatita de Dragnea. Pe cine a lasat sa numeasca noul ministru al sanatații. Nimeni nu mai ințelege nimic!

EXCLUSIV Supriza imensa pregatita de Dragnea. Pe cine a lasat sa numeasca noul ministru al sanatații. Nimeni nu mai ințelege nimic! CUTREMURATOAREA

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!
26.09.2018 06:03 PM

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI! Urmeaza LOVITURA fatala pentru Liviu Dragnea! Un apropiat ii pregatește o

EXCLUSIV Tun imobiliar cu TERENURI GRATUITE de la stat
22.07.2018 07:04 PM

EXCLUSIV Tun imobiliar cu TERENURI GRATUITE de la stat

EXCLUSIV Tun imobiliar cu TERENURI GRATUITE de la stat Poate fi SFARȘITUL LUI DRAGNEA! Primul atac a inceput. Liderul PSD este OBLIGAT SA

EXCLUSIV - Ciolos: Modificam regimul facilitatilor pentru veterani, ca sa corectam greselile guvernului Ponta. Chiar nu am nevoie de domnul Dragnea ca sa stiu ce inseamna respectul pentru veterani