18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: exclusiv   dezastru   romani  
EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

EXCLUSIV E jale! ANAF a dat navala aeste zeci de romani. S-au trimis deja SRISORILE! Ce poți face ca sa scapi
05.11.2018 05:03 PM

EXCLUSIV E jale! ANAF a dat navala aeste zeci de romani. S-au trimis deja SRISORILE! Ce poți face ca sa scapi

EXCLUSIV Eroare de proporții. Zeci de mii de romani au primit scrisori de la ANAF. Sunt obligați sa plateasca sume colosale BUCUREȘTENII, LOVIȚI

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme
05.11.2018 04:03 PM

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme BUCUREȘTENII, LOVIȚI CRUNT la BUZUNAR. Ce face

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol!
02.11.2018 08:43 PM

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol!

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol! UPDATE. Probleme GRAVE pentru

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta
02.11.2018 06:23 PM

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta Elevii și-au SCOS la

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani
15.10.2018 04:43 PM

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani Lumea sportului este in DOLIU. Fotbalistul care a

EXCLUSIV Am calculat PENSIA  pentru 7 milioane de romani! Sumele sunt uimitoare!
15.09.2018 02:03 PM

EXCLUSIV Am calculat PENSIA pentru 7 milioane de romani! Sumele sunt uimitoare!

EXCLUSIV Am calculat PENSIA pentru 7 milioane de romani! Sumele sunt uimitoare! PREGATIRI de RAZBOI in AMERICA. Care este ȚARA ce ar urma sa

EXCLUSIV Lista completa a greșelilor din manualele școlare. E dezastru total!
13.09.2018 02:03 PM

EXCLUSIV Lista completa a greșelilor din manualele școlare. E dezastru total!

EXCLUSIV Lista completa a greșelilor din manualele școlare. E dezastru total! SCANDAL in PNL. Șefa TNL: „IEȘIȚI de sub BETOANELE lui