10.10.2018 08:23 PM

EXCLUSIV Gabriela Firea e la pamant. Omul drag ei a TRADAT-O!

EXCLUSIV Gabriela Firea e la pamant. Omul drag ei a TRADAT-O!

EXCLUSIV Lovitura crunta primita de Firea de la cel mai apropiat colaborator. Toata lumea o tradeaza CRIMA ANULUI... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: exclusiv   firea  
DEZASTRU in București: Apelul DISPERAT facut de Gabriela Firea!
18.11.2018 06:23 PM

DEZASTRU in București: Apelul DISPERAT facut de Gabriela Firea!

Primarul general Gabriela Firea solicita Ministerului Transporturilor sa gaseasca de urgenta solutii pentru rezolvarea conflictului colectiv de munca al angajatilor Metrorex, astfe...

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa!
17.11.2018 11:23 AM

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa!

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa! Rasturnare DRAMATICA

EXCLUSIV Va fi șef peste cele mai valoroase companii ale statului, cu miliarde de euro active. Cine va conduce Fondul Suveran al Romaniei. Surse
16.11.2018 02:43 PM

EXCLUSIV Va fi șef peste cele mai valoroase companii ale statului, cu miliarde de euro active. Cine va conduce Fondul Suveran al Romaniei. Surse

EXCLUSIV Va fi șef peste cele mai valoroase companii ale statului, cu miliarde de euro active. Cine va conduce Fondul Suveran al Romaniei. Surse Antonia a

EXCLUSIV Investiție uriașa intr-un mare sector al Capitalei. Mii de blocuri vor fi renovate. Vezi daca te incadrezi
16.11.2018 01:23 PM

EXCLUSIV Investiție uriașa intr-un mare sector al Capitalei. Mii de blocuri vor fi renovate. Vezi daca te incadrezi

EXCLUSIV Investiție uriașa intr-un mare sector al Capitalei. Mii de blocuri vor fi renovate. Vezi daca te incadrezi CRIMINALA de la METROU

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!
26.09.2018 06:03 PM

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI! Urmeaza LOVITURA fatala pentru Liviu Dragnea! Un apropiat ii pregatește o

EXCLUSIV Firea intra PUTERNIC pe piața imobiliara. SUMA IMENSA pusa la bataie pentru achiziții
21.09.2018 02:03 PM

EXCLUSIV Firea intra PUTERNIC pe piața imobiliara. SUMA IMENSA pusa la bataie pentru achiziții

Primarul General, Gabriela Firea, propune Consiliului General al Municipiului București ca in sedința de miercurea viitoare sa majoreze substanțial capitalul social al Companiei

EXCLUSIV: LOVITURA CRUNTA pentru Gabriela Firea! "Va fi un efect de domino"