18.09.2018 06:03 PM

EXCLUSIV Lovitura pentru toți șoferii! Vor scoate de zece ori mai mulți bani din buzunar

EXCLUSIV Lovitura pentru toți șoferii! Vor scoate de zece ori mai mulți bani din buzunar

EXCLUSIV Lovitura pentru toți șoferii! Vor scoate de zece ori mai mulți bani din buzunar ADEVARATA realitate ECONOMICA a.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: exclusiv   lovitura   toi  
Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!
17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa!
17.11.2018 11:23 AM

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa!

EXCLUSIV Am aflat PREȚUL REAL al BENZINEI ȘI MOTORINEI. Cum suntem FURAȚI la pompa! Rasturnare DRAMATICA

EXCLUSIV Gabriela Firea e la pamant. Omul drag ei a TRADAT-O!
10.10.2018 08:23 PM

EXCLUSIV Gabriela Firea e la pamant. Omul drag ei a TRADAT-O!

EXCLUSIV Lovitura crunta primita de Firea de la cel mai apropiat colaborator. Toata lumea o tradeaza CRIMA ANULUI.

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!
02.10.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la unguri sa ne dea GAZE! Suntem intr-o situație fara precedent! CINCI salate PLINE cu

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!
26.09.2018 06:03 PM

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI! Urmeaza LOVITURA fatala pentru Liviu Dragnea! Un apropiat ii pregatește o

EXCLUSIV: LOVITURA CRUNTA pentru Gabriela Firea! "Va fi un efect de domino"
30.08.2018 10:43 AM

EXCLUSIV: LOVITURA CRUNTA pentru Gabriela Firea! "Va fi un efect de domino"

Oficialii Comisiei Europene o suspecteaza pe Gabriela Firea ca a facut „blat” intre companiile inființate de Primaria Capitalei și au inceput o ancheta in acest

EXCLUSIV Lovitura dura pregatita de Guvernul Ciolos inainte de a pleca de la Palatul Victoria