27.09.2018 01:03 PM

EXCLUSIV Mii de șoferi sunt revoltați. Firmele de asigurare au intrecut orice limita!

EXCLUSIV Mii de șoferi sunt revoltați. Firmele de asigurare au intrecut orice limita!

Mii de șoferi sunt revoltați. Firmele de asigurare au intrecut orice limita! Borcea A LOVIT chiar LA GRANIȚA. Nu se poate... DIN NOU? CARE E SECRETUL LUI?.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: oferi   revoltai   firmele  
EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta
02.11.2018 06:23 PM

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta Elevii și-au SCOS la

Atenție șoferi! Se schimba legea! Grija mare cu AMENZILE! Ce trebuie sa știți
19.10.2018 08:03 AM

Atenție șoferi! Se schimba legea! Grija mare cu AMENZILE! Ce trebuie sa știți

Legislația rutiera este intr-o dinamica incredibila in ultimii ani și periodic apar schimbari care-i iau prin surprindere pe șoferi. De data aceasta, insa o prevedere vine in

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați
18.10.2018 07:23 PM

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați Șefa de la Finanțe, care se lauda ca are pile in

EXCLUSIV Un cunoscut șef de serviciu secret sta cu ochii pe șoferi. Ce pațești daca incalci regulile
18.09.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Un cunoscut șef de serviciu secret sta cu ochii pe șoferi. Ce pațești daca incalci regulile

EXCLUSIV Un cunoscut șef de serviciu secret sta cu ochii pe șoferi. Ce pațești daca incalci regulile Fuego detine SECRETUL DIETEI

Este fara precedent. Milionarii de top 300 se unesc ca sa salveze firmele altora.
17.09.2018 09:24 PM

Este fara precedent. Milionarii de top 300 se unesc ca sa salveze firmele altora.

Este fara precedent. Milionarii de top 300 se unesc ca sa salveze firmele altora. VEȘTI URIAȘE in showbiz-ul romanesc! Artistul care

E JALE ! UN MILION de șoferi vor fi obligați sa scoata BANI MULȚI din buzunar
06.09.2018 05:43 PM

E JALE ! UN MILION de șoferi vor fi obligați sa scoata BANI MULȚI din buzunar

E JALE ! UN MILION de șoferi vor fi obligați sa scoata BANI MULȚI din buzunar EXPLOZIV! Ce ASCUNDEA Bin Laden in COMPUTER. Fișiere-SURPRIZA