20.02.2019 12:03 PM

EXLUSIV Mutari fara precedent la firma de suflet a lui Ion Țiriac. De ce pleaca toți șefii

EXLUSIV Mutari fara precedent la firma de suflet a lui Ion Țiriac. De ce pleaca toți șefii

EXLUSIV Mutari fara precedent la firma de suflet a lui Ion Țiriac. De ce pleaca toți șefii Kovesi, plan.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: exlusiv   mutari   precedent  
Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!
17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme
05.11.2018 04:03 PM

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme BUCUREȘTENII, LOVIȚI CRUNT la BUZUNAR. Ce face

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!
25.10.2018 04:23 PM

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern! TRUMP activeaza ARMATA impotriva unui DUȘMAN

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați
18.10.2018 07:23 PM

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați Șefa de la Finanțe, care se lauda ca are pile in

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!
02.10.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la unguri sa ne dea GAZE! Suntem intr-o situație fara precedent! CINCI salate PLINE cu

Este fara precedent. Milionarii de top 300 se unesc ca sa salveze firmele altora.
17.09.2018 09:24 PM

Este fara precedent. Milionarii de top 300 se unesc ca sa salveze firmele altora.

Este fara precedent. Milionarii de top 300 se unesc ca sa salveze firmele altora. VEȘTI URIAȘE in showbiz-ul romanesc! Artistul care

RECORD de trafic pe aeroporturile din Bucuresti in 2017: Profitul CNAB a crescut cu 45% fata de anul precedent
09.01.2018 12:01 PM

RECORD de trafic pe aeroporturile din Bucuresti in 2017: Profitul CNAB a crescut cu 45% fata de anul precedent

Potrivit CNAB, anul trecut au avut loc 130.000 de aterizari si decolari, cu 7,7 % mai mult fata de anul precedent. „Rezultatele pe care le-am obtinut in anul 2017, atat din punct d...