20.04.2018 01:01 PM

Fed Cup 2018. Simona Halep deschide intalnirea Romania - Elvetia de la Cluj-Napoca! Decizie surprinzatoare: Sorana Cirstea nu va intra nici la simplu, nici la dublu

Fed Cup 2018. Simona Halep deschide intalnirea Romania - Elvetia de la Cluj-Napoca! Decizie surprinzatoare: Sorana Cirstea nu va intra nici la simplu, nici la dublu

Halep - Golubic, in primul meci de sambata, de la ora 13:00 Simona Halep (1 WTA), prima "racheta" a Romaniei, va deschide balul in Sala Polivalenta din Cluj-Napoca, intalnind-o pe Viktorija Golubic (115 WTA), sambata, de la ora 13:00. Duelul dintre Simona si Viktorija, sportive care nu s-au mai confuntat niciodata.. citeste mai mult..
Sursa: Mediafax

Tags: simona   halep   deschide  
Decizia luata de SIMONA HALEP dupa desparțirea de antrenorul Darren Cahill!
17.11.2018 06:23 PM

Decizia luata de SIMONA HALEP dupa desparțirea de antrenorul Darren Cahill!

Pe termen scurt, Simona Halep se pare ca a gasit o soluție dupa desparțirea de antrenorul Darren Cahill. S-au FACUT de RUȘINE in DIRECT. Victor

DECIZIE NEAȘTEPTATA luata de Simona Halep. Desparțirea A TULBURAT-O foarte tare. Fanii vor fi ULUIȚI
17.11.2018 04:43 PM

DECIZIE NEAȘTEPTATA luata de Simona Halep. Desparțirea A TULBURAT-O foarte tare. Fanii vor fi ULUIȚI

Simona Halep a luat o decizie radicala pentru perioada urmatoare, hotarand sa nu angajeze antrenor. Tenismena noastra a decis sa participe pe cont propriu la cateva turnee, in...

Simona Halep scrie istorie! WTA tocmai a facut anunțul-Acum totul este oficial
16.11.2018 06:03 PM

Simona Halep scrie istorie! WTA tocmai a facut anunțul-Acum totul este oficial

Simona Halep scrie istorie! WTA, asociația de tenis feminin, a facut marele anunț. Romanca a bifat o noua reușita istorica. Polițist din CAPITALA, gasit

Declaratie SFAȘIETOARE facuta de Cahill despre Simona HALEP. Ce face cu BANII castigati
11.11.2018 01:43 PM

Declaratie SFAȘIETOARE facuta de Cahill despre Simona HALEP. Ce face cu BANII castigati

Australianul Darren Cahill a dezvaluit cele mai mai frumoase momente petrecute alaturi de Simona Halep, in perioada cat i-a fost antrenor. El a laudat-o ca a depasit presiunile de...

Ce suma a CAȘTIGAT Simona Halep din TENIS in 2018. CIFRE NAUCITOARE
07.11.2018 04:43 PM

Ce suma a CAȘTIGAT Simona Halep din TENIS in 2018. CIFRE NAUCITOARE

Simona Halep, numarul 1 mondial, a castigat 7.409.564 dolari in 2018, ea impunandu-se in acest an la Roland Garros, Shenzhen si Montreal si a jucat finale la Australian Open, Roma...

Ce suma a CAȘTIGAT Simona Halep din TENIS in 2018. CIFRE NAUCITOARE
07.11.2018 09:23 AM

Ce suma a CAȘTIGAT Simona Halep din TENIS in 2018. CIFRE NAUCITOARE

Simona Halep, numarul 1 mondial, a castigat 7.409.564 dolari in 2018, ea impunandu-se in acest an la Roland Garros, Shenzhen si Montreal si a jucat finale la Australian Open, Roma...

SCHIMBARE uimitoare de LOOK pentru SIMONA HALEP. Cum arata liderul WTA. FOTO in articol
04.11.2018 04:03 PM

SCHIMBARE uimitoare de LOOK pentru SIMONA HALEP. Cum arata liderul WTA. FOTO in articol

Simona Halep a bulversat din nou rețelele de socializare. Liderul WTA a postat o fotografie in care se afla intr-o mașina și in care arata incredibil. Simona afișeaza și o schimbar...

LIVE TEXT Simona Halep - Caroline Wozniacki joaca ACUM in Finala Australian Open 2018 | Liderul mondial revine: a salvat primul set, de la 2-5!
27.01.2018 11:42 AM

LIVE TEXT Simona Halep - Caroline Wozniacki joaca ACUM in Finala Australian Open 2018 | Liderul mondial revine: a salvat primul set, de la 2-5!

LIVE TEXT PROSPORT/MEDIAFAX 11:35 Simona Halep deschide setul doi cu game castigat. Ramane concentrata, are un nou as si un nou rever castigator. Daneza este mai sigura

Simona Halep, in cursa pentru unul dintre cele mai ravnite titluri din lumea tenisului. In ultimii sase ani, trofeul a mers catre aceeasi persoana
14.12.2017 01:21 PM