30.08.2018 03:43 PM

FIREA deschide sampania: A venit MARELE ANUNT!

FIREA deschide sampania: A venit MARELE ANUNT!

FIREA deschide sampania: A venit MARELE ANUNT! ARMA PERVERSA a RUSIEI. E INCREDIBIL! Kremlinul RACOLEAZA ULTRAȘI.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: firea   deschide   sampania  
DEZASTRU in București: Apelul DISPERAT facut de Gabriela Firea!
18.11.2018 06:23 PM

DEZASTRU in București: Apelul DISPERAT facut de Gabriela Firea!

Primarul general Gabriela Firea solicita Ministerului Transporturilor sa gaseasca de urgenta solutii pentru rezolvarea conflictului colectiv de munca al angajatilor Metrorex, astfe...

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Firea, atac la CNAIR: Directorul general al CNAIR ar fi trebuit sa isi dea demisia
19.10.2018 10:03 PM

Firea, atac la CNAIR: Directorul general al CNAIR ar fi trebuit sa isi dea demisia

Gabriela Firea, primarul general al Capitalei a declarat astazi ca directorul general al Companiei de administrare a infrastructurii rutiere, Narcis Neaga, a dezinformat-o cu buna...

EXCLUSIV Gabriela Firea e la pamant. Omul drag ei a TRADAT-O!
10.10.2018 08:23 PM

EXCLUSIV Gabriela Firea e la pamant. Omul drag ei a TRADAT-O!

EXCLUSIV Lovitura crunta primita de Firea de la cel mai apropiat colaborator. Toata lumea o tradeaza CRIMA ANULUI.

FIREA cauta sa scape de piedicile lui DRAGNEA. Vrea AUTOSTRADA in București
05.10.2018 08:23 PM

FIREA cauta sa scape de piedicile lui DRAGNEA. Vrea AUTOSTRADA in București

Primarul general Gabriela Firea i-a anunțat astazi pe reprezentanții CNAIR sa treaca pe la primarie și sa ridice documentele pe care le-au cerut, fara de care nu poate merge mai de...

Gabriela Firea, lovita in plin de prietenul lui Dan Bittman. Proiect gigant, pe pamantul dorit de primarul Capitalei
04.10.2018 06:03 PM

Gabriela Firea, lovita in plin de prietenul lui Dan Bittman. Proiect gigant, pe pamantul dorit de primarul Capitalei

Gabriela Firea, lovita in plin de prietenul lui Dan Bittman. Proiect gigant, pe pamantul dorit de primarul Capitalei Marea Britanie devine SPAIMA

FIREA ii forteaza mana lui DRAGNEA. Ii pune in carca VIATA A SUTE DE MII de romani
03.10.2018 05:23 PM

FIREA ii forteaza mana lui DRAGNEA. Ii pune in carca VIATA A SUTE DE MII de romani

Primarul general Gabriela Firea incearca sa obtina de la Guvern transferul unui obiectiv de investitii in administrarea primariei, dupa ce l-a acuzat pe Liviu Dragnea ca ii blochea...

FIREA mai da o runda de BANI. Vezi daca ESTI PE LISTA!
27.09.2018 04:23 PM

FIREA mai da o runda de BANI. Vezi daca ESTI PE LISTA!

Primaria Municipiului Bucuresti, condusa de Gabriela Firea, a publicat regulile dupa care se vor da bani elevilor cu rezultate bune la invatatura. CUTREMUR de

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!
26.09.2018 06:03 PM

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI! Urmeaza LOVITURA fatala pentru Liviu Dragnea! Un apropiat ii pregatește o