06.11.2018 08:03 PM

FIUL lui Dragnea A CHELTUIT aproape 80.000 de euro din banii TelDrum pentru PASIUNEA SA

FIUL lui Dragnea A CHELTUIT aproape 80.000 de euro din banii TelDrum pentru PASIUNEA SA

Fiul președintelui PSD Liviu Dragnea pare a avea o pasiune pentru mașini. Dovada sta conform celor de la RISE Project, garajul care apare in pozele din deja celebrul scandal.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: fiul   dragnea   pasiunea  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!
12.11.2018 01:43 PM

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI.

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

RAZBOIUL Dragnea - Iohannis atinge apogeul: „Un om in panica, foarte nervos si iritat”
09.11.2018 02:43 AM

RAZBOIUL Dragnea - Iohannis atinge apogeul: „Un om in panica, foarte nervos si iritat”

Intr-o declarație susținuta in aceasta seara, Liviu Dragnea, președintele PSD, a suținut ca, in opinia sa, presedintele Klaus Iohannis este un om in panica, foarte nervos, pentru c...

PROBLEME pentru fiul lui DRAGNEA. Calcat de un executor, el risca DOSAR PENAL
17.10.2018 03:43 PM

PROBLEME pentru fiul lui DRAGNEA. Calcat de un executor, el risca DOSAR PENAL

Ferma de porci Salcia din Teleorman, al carei actionar majoritar este Valentin Dragnea – fiul liderului PSD Liviu Dragnea, a ajuns pe lista executorilor judecatoresti din cauza une...

S-a aflat secretul lui Liviu Dragnea! Decizia ȘOC pe care a luat-o la nunta lui Dragnea Jr (SURSE)
26.08.2018 09:43 AM

S-a aflat secretul lui Liviu Dragnea! Decizia ȘOC pe care a luat-o la nunta lui Dragnea Jr (SURSE)

Fiul lui Liviu Dragnea, Valentin Ștefan Dragnea, se insoara, astazi, cu Gina Alexandra Tatulescu. ALERTA METEO! VREMEA rea pune stapanire pe ROMANIA.

FIUL LUI DRAGNEA si-a luat mașina de... 200.000 DE EURO!
25.08.2018 06:23 PM

FIUL LUI DRAGNEA si-a luat mașina de... 200.000 DE EURO!

Publicația Newsweek Romania a dezvaluit ca fiul președintelui PSA, Liviu Dragnea a achiziționat la inceputul lunii august un BMW M760Li. Un astfel de vehicul are un preț care poate...