10.02.2019 03:03 PM

Fara precedent. Crește varsta de pensionare pentru acești angajați. Sunt sute de mii de oameni

Fara precedent. Crește varsta de pensionare pentru acești angajați. Sunt sute de mii de oameni

Fara precedent. Crește varsta de pensionare pentru acești angajați. Sunt sute de mii de.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: precedent   crete   varsta  
Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!
17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m

Varsta de pensionare se modifica! Mii de persoane s-ar putea pensiona la 67 de ani
13.11.2018 01:23 PM

Varsta de pensionare se modifica! Mii de persoane s-ar putea pensiona la 67 de ani

Crește varsta de pensionare! Mii de persoane s-ar putea pensiona mai tarziu. Totul este prevazut intr-un proiect de lege care aduce in discuție majorarea varstei de pensionare pent...

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme
05.11.2018 04:03 PM

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme BUCUREȘTENII, LOVIȚI CRUNT la BUZUNAR. Ce face

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!
25.10.2018 04:23 PM

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern! TRUMP activeaza ARMATA impotriva unui DUȘMAN

Este OFICIAL. S-a schimbat varsta de pensionare. Care sunt noile CONDIȚII pentru cei care urmeaza sa se pensioneze
21.10.2018 10:23 PM

Este OFICIAL. S-a schimbat varsta de pensionare. Care sunt noile CONDIȚII pentru cei care urmeaza sa se pensioneze

Au fost deja anunțate noi modificari in legatura cu limita de varsta pentru pensionare. Modificarile vizeaza femeile care care au realizat stagiul minim de cotizare, care au nascut...

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați