18.07.2018 12:04 PM

GABRIELA FIREA anunța ca a finalizat un proiect care NICI NU A DEMARAT

GABRIELA FIREA anunța ca a finalizat un proiect care NICI NU A DEMARAT

O declarație a primarului general al Capitalei, Gabriela Firea, privind finalizarea unui termninal intermodal in primii doi ani de mandat s-a dovedit falsa, biroul de presa al instituției recunoscand la solicitarea.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: gabriela   firea   finalizat  
DEZASTRU in București: Apelul DISPERAT facut de Gabriela Firea!
18.11.2018 06:23 PM

DEZASTRU in București: Apelul DISPERAT facut de Gabriela Firea!

Primarul general Gabriela Firea solicita Ministerului Transporturilor sa gaseasca de urgenta solutii pentru rezolvarea conflictului colectiv de munca al angajatilor Metrorex, astfe...

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Gabriela Firea, lovita in plin de prietenul lui Dan Bittman. Proiect gigant, pe pamantul dorit de primarul Capitalei
04.10.2018 06:03 PM

Gabriela Firea, lovita in plin de prietenul lui Dan Bittman. Proiect gigant, pe pamantul dorit de primarul Capitalei

Gabriela Firea, lovita in plin de prietenul lui Dan Bittman. Proiect gigant, pe pamantul dorit de primarul Capitalei Marea Britanie devine SPAIMA

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!
26.09.2018 06:03 PM

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI!

EXCLUSIV A mințit Gabriela Firea? Cetațenii sunt REVOLTAȚI! Urmeaza LOVITURA fatala pentru Liviu Dragnea! Un apropiat ii pregatește o

Gabriela Firea arunca in aer Ministerul Transporturilor
06.09.2018 05:03 PM

Gabriela Firea arunca in aer Ministerul Transporturilor

Primarul Capitalei, Gabriela Firea face noi declarații noi de ultim moment privind centura Capitalei. EXPLOZIV! Ce ASCUNDEA Bin Laden

EXCLUSIV: LOVITURA CRUNTA pentru Gabriela Firea! "Va fi un efect de domino"