16.01.2012 10:46 AM

Grecii cu bani cumpara proprietati in Londra.

Grecii cu bani cumpara proprietati in Londra.

In acest an, grecii au investit o suma de trei ori mai mare decat anul trecut, in case si spatii comerciale din Londra, conform unei analize a companiei Knight Frank. Totalul investitiile grecesti a ajuns la 250 milioane de lire sterline, de la inceputul anului si pana acum. De frica unei apocalipse pe piata locala, oamenii de afaceri din Grecia isi plaseaza banii pe alte piete, mai stabile. Grecii prefera proprietatile din centrul Londrei, chiar daca acestea sunt la preturi ..... citeste mai mult..
Sursa: Romania Libera

Tags: grecii   bani   proprietati  
Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Cați bani au trimis in țara romanii plecați la munca peste hotare. Suntem in topul Europei!
16.11.2018 10:03 AM

Cați bani au trimis in țara romanii plecați la munca peste hotare. Suntem in topul Europei!

Sumele de bani trimise de rezidentii din UE catre tari din afara Uniunii Europene, denumite transferuri personale, s-au ridicat la 32,7 miliarde de euro in 2017, in crestere compar...

Guvernul este disperat dupa bani. Imprumuta sume uriașe la dobanzi din ce in ce mai mari
12.11.2018 03:03 PM

Guvernul este disperat dupa bani. Imprumuta sume uriașe la dobanzi din ce in ce mai mari

Guvernul este disperat dupa bani. Imprumuta sume uriașe la dobanzi din ce in ce mai mari Manevra de la Bruxelles

Situație de criza! Guvernul a ajuns la fundul sacului. Nu mai sunt bani de salarii. Concedieri in ministere pe banda rulanta