15.11.2018 11:23 AM

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare

Guvernul scoate artileria grea! Membrii Executivului, condus de Viorica Dancila se reunesc, joi, incepand cu ora 11.00, in ședința de Guvern. Cutremur de 6,5,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: guvernul   dancila   scoate  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau
17.11.2018 02:23 PM

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau Gata, Dragnea A SCAPAT ȘI DE FIREA! Bomba momentului, CONFIRMATA IN PSD.

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor
09.11.2018 01:43 PM

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor

Anunț important facut de premierul Viorica Dancila la inceputul ședinței de astazi. Executivul va adopta o OUG pentru majorarea valorii pachetului alimentar al

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"
04.11.2018 06:23 PM

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"

Laurentiu Leoreanu, vicepresedintele al PNL a afirmat, citand surse din Ministerul Transporturilor, ca Guvernul Dragnea - Dancila ia in calcul sa renunte la autostrada Iasi - Targu...

AVERTISMENT! FMI trage semnalul de alarma! Ce se intampla in realitate cu economia Romaniei! Guvernul Dancila, in corzi
09.10.2018 07:23 AM

AVERTISMENT! FMI trage semnalul de alarma! Ce se intampla in realitate cu economia Romaniei! Guvernul Dancila, in corzi

Cel mai nou raport "World Economic Outlook", publicat marti de Fondul Monetar Internațional (FMI) vine cu vești proaste pentru Romania și trage un semnal serios de alarma, pe care...

Guvernul Dancila a DECIS: Sute de persoane vor primi BANI grei. Vezi daca ești și tu pe lista