21.06.2012 04:44 PM

Guvernul, marele absent al conferintei "Investiti in Romania".

Guvernul, marele absent al conferintei "Investiti in Romania".

Conferinta "Investiti in Romania" organizata de Asociatia Romanian Business Accelerator luni, 18 iunie, a reunit peste 150 de de investitori, finantisti, antreprenori si oameni politici. Daca ambasadori ai Indiei, Italiei, Africii de Sud au raspuns invitatiei asociatiei facute chiar de presedintele acesteia, Marian Dusan, marii absenti au fost tocmai reprezentanti ai Guvernului. "Am fi vrut sa vina reprezentanti ai Guvernului. Primul ministru, Ministrul de Finante si alti ministri care ar fi ..... citeste mai mult..
Sursa: Romania Libera

Tags: guvernul   marele   absent  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau
17.11.2018 02:23 PM

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau Gata, Dragnea A SCAPAT ȘI DE FIREA! Bomba momentului, CONFIRMATA IN PSD.

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare
15.11.2018 11:23 AM

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare

Guvernul scoate artileria grea! Membrii Executivului, condus de Viorica Dancila se reunesc, joi, incepand cu ora 11.00, in ședința de Guvern. Cutremur de 6,5,

Guvernul este disperat dupa bani. Imprumuta sume uriașe la dobanzi din ce in ce mai mari
12.11.2018 03:03 PM

Guvernul este disperat dupa bani. Imprumuta sume uriașe la dobanzi din ce in ce mai mari

Guvernul este disperat dupa bani. Imprumuta sume uriașe la dobanzi din ce in ce mai mari Manevra de la Bruxelles

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!
12.11.2018 12:43 PM

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI. AUTORITAȚILE abia fac fața.

Romania SE PRABUȘEȘTE. Guvernul scoate bani din țara
09.11.2018 12:03 PM

Romania SE PRABUȘEȘTE. Guvernul scoate bani din țara

Romania SE PRABUȘEȘTE. Guvernul scoate bani din țara Va fi JALE in TRAFIC! Cel mai IMPORTANT TRAMVAI,

GUVERNUL discuta ORDONANȚA privind FONDUL SUVERAN. Detalii de ULTIMA ORA