29.09.2018 01:43 PM

Guvernul pregatește DEZASTRUL pentru sute de mii de romani! Vor scoate zeci de mii de lei din buzunare ca CASS recalculat! Este fara predecent in lume! Mulți oameni vor ramane pe drumuri!

Guvernul pregatește DEZASTRUL pentru sute de mii de romani! Vor scoate zeci de mii de lei din buzunare ca CASS recalculat! Este fara predecent in lume! Mulți oameni vor ramane pe drumuri!

Guvernul a ajuns la fundul sacului și in contextul unei inflații care nu contenește sa creasca, nu gasește soluții. Pentru ca nu ar mai fi bani de pensii și salarii, Ministerul Finanțelor s-ar pregati sa falimentezi sute de mii de romani. Și punctul de vedere emis de avocatul,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: guvernul   sute   romani  
S-a parafat tranzacția anului, in asigurari. Sute de mii de romani sunt implicați
18.10.2018 03:03 PM

S-a parafat tranzacția anului, in asigurari. Sute de mii de romani sunt implicați

S-a parafat tranzacția anului, in asigurari. Sute de mii de romani sunt implicați

Guvernul Dancila a DECIS: Sute de persoane vor primi BANI grei. Vezi daca ești și tu pe lista
08.09.2018 03:03 PM

Guvernul Dancila a DECIS: Sute de persoane vor primi BANI grei. Vezi daca ești și tu pe lista

Guvernul condus de Viorica Dancila a dat unda verde. Sute de persoane vor beneficia de sume importante incepand de acum. Vezi daca te aflii și tu pe lista celor care trebuie sa...

Guvernul a dat LEGE. Va ajuta ACEȘTI ROMANI
24.08.2018 02:23 PM

Guvernul a dat LEGE. Va ajuta ACEȘTI ROMANI

Guvernul a dat LEGE. Va ajuta ACEȘTI ROMANI PRO TV pregatește LOVITURA: Un nou SERIAL ROMANESC de comedie

ORAȘELE in care urmeaza sa se mute SUTE DE MII DE ROMANI
21.07.2018 09:43 PM

ORAȘELE in care urmeaza sa se mute SUTE DE MII DE ROMANI

ORAȘELE in care urmeaza sa se mute SUTE DE MII DE ROMANI Cine este organizatorul mitingului DIASPOREI din 10 august. Acum s-a aflat

E LEGE: Guvernul DA BANI si acestor ROMANI
12.07.2018 03:27 PM

E LEGE: Guvernul DA BANI si acestor ROMANI

E LEGE: Guvernul DA BANI si acestor ROMANI Dincolo de

Pesta porcina africana ar putea aduce pagube de sute de milioane de euro fermierilor romani. Semnalul de alarma tras de asociatia de profil
07.07.2018 08:04 PM

Pesta porcina africana ar putea aduce pagube de sute de milioane de euro fermierilor romani. Semnalul de alarma tras de asociatia de profil

Pagubele provocate de pesta porcina africana ar putea ajunge in tara noastra la sute de milioane de euro, estimeaza Asociatia Crescatorilor si Exportatorilor de Bovine, Ovine, Porc...

Guvernul spaniol a decis reintroducerea permiselor de munca pentru romani.
22.07.2011 04:07 PM

Guvernul spaniol a decis reintroducerea permiselor de munca pentru romani.

Guvernul spaniol a decis reintroducerea permiselor de munca pentru romani, potrivit anuntului facut de Jose Blanco, oficial al Guvernului de la Madrid, intr-o conferinta de presa c...

Ambasada Spaniei: Guvernul vrea sa introduca restrictii pentru muncitorii romani.
19.07.2011 03:27 PM

Ambasada Spaniei: Guvernul vrea sa introduca restrictii pentru muncitorii romani.

Guvernul spaniol intentioneaza sa impuna restrictii pe piata muncii pentru cetatenii romani, insa nu a stabilit data de la care va fi valabila aceasta masura, a comunicat, astazi,...

Sute de romani ajung la Protectia Consumatorilor din cauza contractelor de credit
08.09.2010 08:06 PM

Sute de romani ajung la Protectia Consumatorilor din cauza contractelor de credit

Sute de romani ajung la Protectia Consumatorilor din cauza contractelor de credit Foto: Octav Ganea Peste 500 de romani cu credite la banci au facut reclamatii la ANPC dupa...