07.09.2018 04:43 PM

Incredibil. 30.000 de oameni iau imprumut de la FMI ca sa iși salveze banca!

Incredibil. 30.000 de oameni iau imprumut de la FMI ca sa iși salveze banca!

Incredibil. 30.000 de oameni iau imprumut de la FMI ca sa iși salveze banca! Dancila neaga existența RAZBOIULUI dintre.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: incredibil   oameni   iau  
Atenție la rate! Dobanzile o iau, iar, tare in sus! Doar norocoșii vor mai putea lua credite
22.10.2018 05:43 PM

Atenție la rate! Dobanzile o iau, iar, tare in sus! Doar norocoșii vor mai putea lua credite

Atenție la rate! Dobanzile o iau, iar, tare in sus! Doar norocoșii vor mai putea lua credite ANUNȚ-BOMBA pentru toți ȘOFERII! Ce se va

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019
20.10.2018 11:43 AM

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019 Star rock, la apogeul dezaxarii. VREA BANI DIN PERVERSIUNI. Ce idee i-a putut veni!

Milioane de oameni sunt fericiți. Cum poți sa economisești sute de euro pe an. Metoda aprobata de UE
20.10.2018 10:23 AM

Milioane de oameni sunt fericiți. Cum poți sa economisești sute de euro pe an. Metoda aprobata de UE

Milioane de oameni sunt fericiți. Cum poți sa economisesști sute de euro pe an. Metoda aprobata de UE APOCALIPSA vine in OPT

EXCLUSIV Peste 100.000 de oameni iși pot asigura mașina la o treime din preț. Cine se califica și ce trebuie sa faca
12.10.2018 02:23 PM

EXCLUSIV Peste 100.000 de oameni iși pot asigura mașina la o treime din preț. Cine se califica și ce trebuie sa faca

EXCLUSIV Peste 100.000 de oameni iși pot asigura mașina la o treime din preț. Cine se califica și ce trebuie sa faca PRINȚUL HARRY și Meghan Markle DIVORȚEAZA.

Este incredibil! Bogații Romaniei sunt mai tari decat americanii, nemții sau rușii! Doar ei mai au voie sa faca asta!
05.10.2018 04:23 PM

Este incredibil! Bogații Romaniei sunt mai tari decat americanii, nemții sau rușii! Doar ei mai au voie sa faca asta!

Este incredibil! Bogații Romaniei sunt mai tari decat americanii, nemții sau rușii! Doar ei mai au voie sa faca asta! GATA cu IMPOSTURA MORALA! Opinie despre

Guvernul a decis ACUM! Milioane de oameni vor plati impozite mai mici
04.10.2018 09:43 PM

Guvernul a decis ACUM! Milioane de oameni vor plati impozite mai mici

Guvernul a decis ACUM! Milioane de oameni vor plati impozite mai mici Doi VECINI ai Romaniei, pe picior de RAZBOI. Ungaria a SFIDAT Kievul, REPLICA Ucrainei a fost EXTREMAUn ju...

Vine AL TREILEA RAZBOI MONDIAL? Anunțul facut de unul dintre cei mai bogați oameni din lume
03.10.2018 12:03 PM

Vine AL TREILEA RAZBOI MONDIAL? Anunțul facut de unul dintre cei mai bogați oameni din lume

Razboiul economic dintre Statele Unite și China ar putea degenera intr-un conflict militar, avertizeaza fondatorul Alibaba, Jack Ma, unul dintre cei mai bogați oameni

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!
27.09.2018 11:03 AM

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online! Anunțul momentului! RUPTURA IREMEDIABILA in familia lui

FOTO EXCLUSIV Camera din inima Capitalei unde se iau decizii de miliarde, de peste 100 de ani. E cat un apartament
26.09.2018 05:03 PM

FOTO EXCLUSIV Camera din inima Capitalei unde se iau decizii de miliarde, de peste 100 de ani. E cat un apartament

FOTO EXCLUSIV Camera din inima Capitalei unde se iau decizii de miliarde, de peste 100 de ani. E cat un apartament STANESCU pare ca s-a impacat cu ideea remanierii: