27.09.2018 11:03 AM

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online! Anunțul momentului! RUPTURA IREMEDIABILA in familia lui.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: incredibil   pensie   judecatorii  
Mii de persoane ar putea ieși mai repede la pensie! Ce proiect de senzație au pregatit aleșii
09.11.2018 05:23 PM

Mii de persoane ar putea ieși mai repede la pensie! Ce proiect de senzație au pregatit aleșii

Mii de persoane din Romania ar putea ieși mai devreme la pensie. Totul este prevazut intr-un nou proiect inregistrat recent la Senat. 120 de pasageri

Anunțul facut de Lia Olguța Vasilescu. Din 2021 lucrurile nu vor mai sta la fel. Cine nu va mai avea dreptul la pensie
16.10.2018 05:03 PM

Anunțul facut de Lia Olguța Vasilescu. Din 2021 lucrurile nu vor mai sta la fel. Cine nu va mai avea dreptul la pensie

Ministrul Muncii a facut o clarificare in legatura cu sistemul de pensii și ceea ce se va intampla din 2021 in legatura cu vechime la pensie și contribuțiile datorate. MIRCEA

De necrezut! Ce pensie DE NIMIC are actorul Jean Paler
14.10.2018 09:43 PM

De necrezut! Ce pensie DE NIMIC are actorul Jean Paler

Jean Paler este un actor extrem de bun și a facut istorie pe scena teatrului. Daca te gandești ca o personalitate atat de puternica ca el incaseaza o pensie uriașa, te inseli. Dupa...

Este incredibil! Bogații Romaniei sunt mai tari decat americanii, nemții sau rușii! Doar ei mai au voie sa faca asta!
05.10.2018 04:23 PM

Este incredibil! Bogații Romaniei sunt mai tari decat americanii, nemții sau rușii! Doar ei mai au voie sa faca asta!

Este incredibil! Bogații Romaniei sunt mai tari decat americanii, nemții sau rușii! Doar ei mai au voie sa faca asta! GATA cu IMPOSTURA MORALA! Opinie despre

Olguta Vasilescu a facut marele ANUNT! Cine are cea mai mare PENSIE din Romania
04.10.2018 11:23 AM

Olguta Vasilescu a facut marele ANUNT! Cine are cea mai mare PENSIE din Romania

Cea mai mare pensie din Romania platita de Casa de Pensii a fost dezvaluita chiar de catre ministrul Muncii, Lia Olguta

OLGUȚA Vasilescu a EXPLICAT exact: Cum ieși mai DEVREME la pensie!
25.09.2018 04:23 AM

OLGUȚA Vasilescu a EXPLICAT exact: Cum ieși mai DEVREME la pensie!

Olguța Vasilescu, ministrul Muncii și Protecției Sociale, a explicat intr-o emisiune la Antena 3 cum se poate ieși la pensie, inainte de implinirea varstei de pensionare, care este...

Nimeni nu știa asta despre PENSIE. Vei lua mai puțini bani decat crezi!
19.09.2018 01:03 PM

Nimeni nu știa asta despre PENSIE. Vei lua mai puțini bani decat crezi!

Nimeni nu știa asta despre PENSIE. Vei lua mai puțini bani decat crezi! WhatsApp rescrie istoria. Curand,

Anunț INCREDIBIL pentru calatorii cu TRENUL. Ce pregatește CFR!
19.09.2018 10:43 AM

Anunț INCREDIBIL pentru calatorii cu TRENUL. Ce pregatește CFR!

Ministrul Tranporturilor, Lucian Șova, a facut un anunț despre planul incredibil al CFR Calatori, care se va finaliza la sfarșitul anului.