09.01.2019 05:43 PM

INCREDIBIL. Pericol mare pe șosele! 2 milioane de șoferi incalca legea cu COMPLICITATEA AUTORITAȚILOR!

INCREDIBIL. Pericol mare pe șosele! 2 milioane de șoferi incalca legea cu COMPLICITATEA AUTORITAȚILOR!

INCREDIBIL. Pericol mare pe șosele! 2 milioane de șoferi incalca legea cu COMPLICITATEA AUTORITAȚILOR! DANCILA comite prima EROARE pe 2019... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: incredibil   pericol   osele  
Dezastru la metrou. Viața calatoriilor e in pericol. Trenurile pica unul dupa altul
07.11.2018 05:03 PM

Dezastru la metrou. Viața calatoriilor e in pericol. Trenurile pica unul dupa altul

Dezastru la metrou. Viața calatoriilor e in pericol. Trenurile pica unul dupa altul DEZVALUIRE despre Cristi Borcea. „Dadea

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol!
02.11.2018 08:43 PM

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol!

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol! UPDATE. Probleme GRAVE pentru

Este incredibil! Bogații Romaniei sunt mai tari decat americanii, nemții sau rușii! Doar ei mai au voie sa faca asta!
05.10.2018 04:23 PM

Este incredibil! Bogații Romaniei sunt mai tari decat americanii, nemții sau rușii! Doar ei mai au voie sa faca asta!

Este incredibil! Bogații Romaniei sunt mai tari decat americanii, nemții sau rușii! Doar ei mai au voie sa faca asta! GATA cu IMPOSTURA MORALA! Opinie despre

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!
27.09.2018 11:03 AM

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online! Anunțul momentului! RUPTURA IREMEDIABILA in familia lui

Anunț INCREDIBIL pentru calatorii cu TRENUL. Ce pregatește CFR!
19.09.2018 10:43 AM

Anunț INCREDIBIL pentru calatorii cu TRENUL. Ce pregatește CFR!

Ministrul Tranporturilor, Lucian Șova, a facut un anunț despre planul incredibil al CFR Calatori, care se va finaliza la sfarșitul anului.

E incredibil! Cifra care arata adevarata fața a Chinei!
16.09.2018 06:43 PM

E incredibil! Cifra care arata adevarata fața a Chinei!

E incredibil! Cifra care arata adevarata fața a Chinei! Chris Terhes: „Magistrații protesteaza pentru LEGI care ar fi

Pericol la granița cu Romania. O noua urgie este pe cale sa inceapa!
15.09.2018 03:23 PM

Pericol la granița cu Romania. O noua urgie este pe cale sa inceapa!

Pericol la granița cu Romania. O noua urgie este pe cale sa inceapa! Theodor Paleologu: „OPOZITIA e CARAGHIOASA. Sa vedeti ce lista ne

Incredibil. 30.000 de oameni iau imprumut de la FMI ca sa iși salveze banca!
07.09.2018 04:43 PM

Incredibil. 30.000 de oameni iau imprumut de la FMI ca sa iși salveze banca!

Incredibil. 30.000 de oameni iau imprumut de la FMI ca sa iși salveze banca! Dancila neaga existența RAZBOIULUI dintre

PRO TV a zbrobit, fara efort, EXATLON și Next Star. Este INCREDIBIL cu ce și-a batut concurența
02.09.2018 11:03 AM

PRO TV a zbrobit, fara efort, EXATLON și Next Star. Este INCREDIBIL cu ce și-a batut concurența

PRO TV a zbrobit, fara efort, EXATLON și Next Star. Este INCREDIBIL cu ce și-a batut concurența TENSIUNI la GRANIȚA. Un nume GREU din POLITICA romaneasca a fost