20.07.2013 11:21 AM

Intalnire Traian Basescu - Crin Antonescu la Cotroceni. Subiectul ar putea fi nominalizarea lui Ovidiu Silaghi pentru Ministerul Transporturilor - surse

Intalnire Traian Basescu - Crin Antonescu la Cotroceni. Subiectul ar putea fi nominalizarea lui Ovidiu Silaghi pentru Ministerul Transporturilor - surse

Surse oficiale au declarat pentru MEDIAFAX ca liderul PNL tocmai a revenit din vizita in SUA. Conform acelorasi surse, discutia.. citeste mai mult..
Sursa: Mediafax

Tags: surse  
Mișcare de ultima ora! Lia Olguța Vasilescu pleaca de la Ministerul Muncii! Ce funcție surpriza i s-a pregatit! (SURSE)
19.11.2018 01:23 PM

Mișcare de ultima ora! Lia Olguța Vasilescu pleaca de la Ministerul Muncii! Ce funcție surpriza i s-a pregatit! (SURSE)

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, ar putea fi inlocuita. Asta dupa ce, surse au declarat pentru Capital ca oficialul ar putea merge la Transporturi. Cine va

Lovitura se teatru! Un ministru important demisioneaza (SURSE)
19.11.2018 11:03 AM

Lovitura se teatru! Un ministru important demisioneaza (SURSE)

Un ministru important din cabinetul Viorica Dancila demisioneaza, au declarat surse oficiale pentru Capital. VREMEA face primele VICTIME.

Cine vrea sa-i ia locul lui Firea la conducerea PSD Bucuresti. Candidat surpriza (SURSE)
06.09.2018 12:03 PM

Cine vrea sa-i ia locul lui Firea la conducerea PSD Bucuresti. Candidat surpriza (SURSE)

Cine vrea sa-i ia locul lui Firea la conducerea PSD Bucuresti. Candidat surpriza (SURSE) Idlib, sub semnul Apocalipsei. Ploaie de rachete peste

DECIZIA care arunca IN AER scena politica din Romania! Rectificarea bugetara va fi aprobata FARA AVIZUL CSAT (SURSE)
04.09.2018 11:24 PM

DECIZIA care arunca IN AER scena politica din Romania! Rectificarea bugetara va fi aprobata FARA AVIZUL CSAT (SURSE)

Guvernul Romaniei ar putea adopta, miercuri, rectificarea bugetara, fara avizul CSAT, a carui ședința a fost suspendata de catre președintele Klaus Iohannis, informeaza surse din z...

Surse - Președintele Klaus Iohannis este așteptat la o ședința a PNL din Sibiu
23.08.2018 05:43 PM

Surse - Președintele Klaus Iohannis este așteptat la o ședința a PNL din Sibiu

Liberalii se vor intalni in Biroul Executiv, vineri, la Sibiu. La ședința PNL este așteptat sa vina și președintele Klaus Iohanis, potrivit unor surse din partid. Este pentru a dou...

EXCLUSIV. ARAFAT a decis SINGUR ca va PRELUA MITINGUL. Ministrul Sanatatii nu a stiut nimic! Surse: "Bani cheltuiti aiurea, doar pentru a-si face imagine!" Reactia Dr. GRASU