28.05.2017 10:41 AM

La ce se uita prima data romanii atunci cand aleg hotelul pentru vacanta

La ce se uita prima data romanii atunci cand aleg hotelul pentru vacanta

Review-urile, recomandarile prietenilor sau familiei si calitatea serviciilor oferite de catre personal sunt mai putin importante. Majoritatea romanilor prefera hotelul ca forma de cazare, optiune aleasa de mai mult de jumatate dintre respondenti (62%), cu varsta cuprinsa intre 18-65 de ani. Conform studiului momondo, mai mult de jumatate dintre romani (54%) se uita.. citeste mai mult..
Sursa: Mediafax

Tags: uita   romanii   hotelul  
S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!
07.11.2018 05:23 AM

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!

Romanii mai au foarte putin timp la dispozitie pentru a-si cumpara vechime pentru pensie. Centenar. Romania trece „printr-o criza politica si culturala”. Semnalul

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!
01.11.2018 02:23 PM

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!

Veste buna pentru romanii care vor sa plece sa munceasca in salarii mult mai mari in Europa. GREVA care AFECTEAZA orice utilizator de

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!
23.10.2018 10:03 PM

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE! Ah,

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara
23.10.2018 08:03 PM

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara Ah, iuiu-iuiu, cand ANAF iți baga

Legea care va afecta toți romanii din strainatate. Romania va fi amendata de UE daca nu o aplica
22.10.2018 03:43 PM

Legea care va afecta toți romanii din strainatate. Romania va fi amendata de UE daca nu o aplica

Țara noastra a amanat in mai multe randuri transpunerea in legislația naționala a unei directive a Uniunii Europene care va afecta toți romanii din strainatate. LOVITURA pe SCE...

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin.
21.10.2018 03:23 PM

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin.

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin. Ilie Balaci a murit. Universitatea Craiova este in doliu. Drama in fotbalul

Vești incredibile! Romanii sunt mai bogați decat ungurii
19.10.2018 02:43 PM

Vești incredibile! Romanii sunt mai bogați decat ungurii

Romanii au devenit, pentru prima data in istorie, mai bogați decat toți vecinii cu care au granițe. Un adult din Romania are o avere estimata, in medie, la 42.282 de