16.05.2019 09:03 AM

Legea care va provoca un scandal imens! Milioane de oameni sunt vizați

Legea care va provoca un scandal imens! Milioane de oameni sunt vizați

O noua lege controversata pe mesele Parlamentului. Este proiectul care va provoca un adevarat scandal. Milioane de oameni sunt vizați, iar daca va fi pus.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: legea   provoca   scandal  
Scandal BANCAR urias in POLONIA
19.11.2018 10:43 AM

Scandal BANCAR urias in POLONIA

Polonia este scena unui scandal bancar care a dus déjà la demisia presedintelui Autoritatii de Supraveghere Financiara (KNF). CEx PSD: Pe

Apare O NOUA POLIȚIE in Romania: Iohannis a semnat DEJA legea!
16.11.2018 01:03 PM

Apare O NOUA POLIȚIE in Romania: Iohannis a semnat DEJA legea!

Este oficial: In Romania va aparea un nou organism de verificare și control. Președintele Klaus Iohannis a promulgat astazi legea. Caz in Parlament! „N-a fost viol, avea

VEȘTI DURE! Legea pensiilor da peste cap bugetul pe 2019: „Vor intra in CRIZA!”
12.11.2018 06:23 PM

VEȘTI DURE! Legea pensiilor da peste cap bugetul pe 2019: „Vor intra in CRIZA!”

Presedintele Confederatiei Sindicale „Cartel Alfa”, Bogdan Hossu, a atras atenția luni ca bugetul pe anul 2019 nu este inca gata „Probabil bugetul va fi inaintat Parlamentului...

Schimbare in LEGEA pensiilor. Mii de pensionari sunt obligați sa faca acest lucru
23.10.2018 12:23 PM

Schimbare in LEGEA pensiilor. Mii de pensionari sunt obligați sa faca acest lucru

Legea Pensiilor a fost aprobata de Guvern și trimisa in Parlament pentu a fi dezbatuta in regim de urgența, insa aceasta conține unele schimbari care afecteaza direct mii de pensio...

Ministrul MUNCII, RASPUNS de ULTIMA ORA despre LEGEA SALARIZARII. NEWS ALERT
20.10.2018 09:23 PM

Ministrul MUNCII, RASPUNS de ULTIMA ORA despre LEGEA SALARIZARII. NEWS ALERT

Ministrul Muncii, Olguța Vasilescu, a declarat ca Legea salarizarii se va aplica in forma publicata in Monitorul Oficial. Ea a mai declarat ca nu se vor ingheța salariile. „Aș...

Dancila ii da LOVITURA decisiva lui Dragnea: Se incalca legea!
05.10.2018 05:43 PM

Dancila ii da LOVITURA decisiva lui Dragnea: Se incalca legea!

Dancila ii da LOVITURA decisiva lui Dragnea: Se incalca legea! Un alt mare antrenor a aparut pe lista inlocuitorilor lui Jose

Noi INFORMAȚII despre LEGEA PENSIILOR. CINE va BENEFICIA de CREȘTERE
29.09.2018 06:03 PM

Noi INFORMAȚII despre LEGEA PENSIILOR. CINE va BENEFICIA de CREȘTERE

Noua lege a pensiilor urmeaza sa intre in avizare interministeriala saptamana viitoare, urmand ca in doua saptamani sa fie adoptata de Guvern ca mai apoi sa fie trimisa Parlamentul...

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!
27.09.2018 04:43 PM

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați! Natan, starul roman al filmelor XXX de la inceputul anilor

Senatorii PSD i-au dat LOVITURA lui Liviu Dragnea! Vor legea care da miliarde de euro "dușmanilor din multinaționale"
24.09.2018 03:23 PM

Senatorii PSD i-au dat LOVITURA lui Liviu Dragnea! Vor legea care da miliarde de euro "dușmanilor din multinaționale"

Senatorii PSD i-au dat LOVITURA lui Liviu Dragnea! Vor legea care da miliarde de euro "dușmanilor din multinaționale" MOMENTE de COȘMAR pentru un

Legea salarizarii unice, samanta de scandal