23.08.2018 11:43 AM

Lovitura CRUNTA pentru TOTI ROMANII. Vin SCUMPIRILE!

Lovitura CRUNTA pentru TOTI ROMANII. Vin SCUMPIRILE!

Lovitura CRUNTA pentru TOTI ROMANII. Vin SCUMPIRILE! HACKERII lui Putin lanseaza un NOU ATAC. A fost declanșata STARE de ALERTA. „Cauta.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: lovitura   crunta   romanii  
Lovitura CRUNTA pentru OLGUȚA Vasilescu: Ce este OBLIGATA sa faca de URGENȚA!
19.11.2018 09:43 PM

Lovitura CRUNTA pentru OLGUȚA Vasilescu: Ce este OBLIGATA sa faca de URGENȚA!

Prima provocare de anevergura a noului ministru al Transporturilor, Olguța Vasilescu, va fi sa rezolve de urgența conflictul de munca aparut la Metrorex și sa evite greva generala...

Lovitura CRUNTA pentru PRO TV: Șocul a venit de la Kanal D!
17.11.2018 08:43 PM

Lovitura CRUNTA pentru PRO TV: Șocul a venit de la Kanal D!

Pro TV a fost liderul serii de vineri pe publicul comercial și la orașe. La nivelul intregii țari, insa Pro TV a fost al doilea, dupa Kanal D. DEZVALUIRI BOMBA!

Lovitura crunta pentru cei cu CENTRALE TERMICE de APARTAMENT: Au anunțat ACUM!
13.11.2018 07:23 AM

Lovitura crunta pentru cei cu CENTRALE TERMICE de APARTAMENT: Au anunțat ACUM!

O veste deosebit de rea pentru cei care au centrale termice de apartament a venit chiar acum, in pragul iernii, de la Institutul Național de Statistica. O legenda

Lovitura CRUNTA pentru mașinile DIESEL: Au cerut sa le ELIMINE!
06.11.2018 11:23 PM

Lovitura CRUNTA pentru mașinile DIESEL: Au cerut sa le ELIMINE!

Ecologiștii europeni cer, prin intermediul unui document trimis Uniunii Europene, eliminarea motoarelor diesel. In Europa circula, in acest moment, zeci de milioane de mașini cu mo...

Lovitura CRUNTA pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! S-a aflat ACUM!
05.11.2018 10:03 AM

Lovitura CRUNTA pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! S-a aflat ACUM!

Vin vremuri grele pentru posesorii de mașini cu motoare diesel și pe benzina. Prețul petrolului este pe cale sa ia foc din cauza climatului internațional extrem de sensibil, iar ac...

Lovitura CRUNTA pentru cei care au mașini DIESEL
27.10.2018 10:03 AM

Lovitura CRUNTA pentru cei care au mașini DIESEL

Interdicții de trafic si o dezbatere isterica despre poluare cu particule fine. Iata ingredientele necesare distrugerii unui domeniu cheie si poate si a libertatii individuale. Dor...

Lovitura CRUNTA pentru cei care au mașini DIESEL: "Motorina, moartea intruchipata, care a rapus 100.000 de vieti!"
27.10.2018 07:03 AM

Lovitura CRUNTA pentru cei care au mașini DIESEL: "Motorina, moartea intruchipata, care a rapus 100.000 de vieti!"

Germania da tonul unui fenomen FARA PRECEDENT! Rusia AMENINȚA Europa! Au fost trimise navele in zona

Este ȘTIREA ZILEI. Breaking News! LOVITURA CRUNTA primita de romani
24.10.2018 12:43 PM

Este ȘTIREA ZILEI. Breaking News! LOVITURA CRUNTA primita de romani

Indicele Robor la trei luni, in functie de care sunt calculate dobanzile la majoritatea creditelor in lei, a crescut la 3,35%, cel mai mare nivel din 7 august pana in prezent, potr...

Lovitura crunta data de PSD opoziției și marilor companii. I-a pacalit ca pe ultimii fraieri