17.01.2019 02:43 PM

Lovitura grea pentru toți șoferii! Se dau amenzi uriașe daca nu respectați acest detaliu

Lovitura grea pentru toți șoferii! Se dau amenzi uriașe daca nu respectați acest detaliu

Șoferii romani nu scapa nici in acest an de taxa de drum obligatorie, numita și rovinieta. Afla in randurile de mai jos de ultimele modificari privind rovinieta pentru anul 2019. Amenzile sunt serioase pentru.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: oferii   amenzi  
Anunț important pentru toți șoferii! Maine se decide soarta carburanților. Care sunt noile cerințe ale UE
11.11.2018 09:23 PM

Anunț important pentru toți șoferii! Maine se decide soarta carburanților. Care sunt noile cerințe ale UE

De luni, 12 octombrie, toți șoferii vor trebui sa se adapteze noilor cerințe ale Parlamentului European. VREMEA. Romania, sub TEROARE! TREI SFERTURI

ANAF continua 'haituiala' mirilor! Ce amenzi uriașe s-au dat și la cat se ridica prejudiciul
09.11.2018 01:23 PM

ANAF continua 'haituiala' mirilor! Ce amenzi uriașe s-au dat și la cat se ridica prejudiciul

ANAF continua marea haituala. Deși ministrul de Finanțe, Eugen Teodorovici, s-a declarat total impotriva acestei acțiuni, Fiscul a continuat acțiunea și a dat amenzi

Toți șoferii care vor primi acest mesaj risca o mare ȚEAPA! Cum puteți ramane fara bani
08.11.2018 11:23 AM

Toți șoferii care vor primi acest mesaj risca o mare ȚEAPA! Cum puteți ramane fara bani

Toți șoferii care vor raspunde la acest mesaj risca sa fie țepuiți. Oficialii unui site de specialitate va recomanda sa nu raspundeți pentru ca ați putea ramane fara

Vești imense pentru toți șoferii! La cate puncte veți putea ramane fara permis
06.11.2018 03:43 PM

Vești imense pentru toți șoferii! La cate puncte veți putea ramane fara permis

Vești uriașe pentru toți șoferii din Romania. Comisia juridica a Camerei Deputatilor a adoptat marti un amendament la OUG nr.195/2002 privind circulatia pe drumurile publice. I...

Dezvaluiri BOMBA facute de POLIȚIA RUTIERA! Șoferii de care sa te FEREȘTI in trafic!
31.10.2018 09:23 AM

Dezvaluiri BOMBA facute de POLIȚIA RUTIERA! Șoferii de care sa te FEREȘTI in trafic!

Inspectoratul General al Poliției Romane a identificat care sunt șoferii de care trebuie sa te ferești in trafic. Potrivit unui studiu al Poliției Romane, exista conducatori auto c...

Vești proaste pentru toți șoferii. Amenzi urișe pentru cei prinsi de politisti
22.10.2018 09:43 AM

Vești proaste pentru toți șoferii. Amenzi urișe pentru cei prinsi de politisti

Codul Rutier interzice circulatia autovehiculelor pe drumurile publice acoperite cu zapada, gheata sau polei, fara ca acestea sa fie dotate cu anvelope de iarna. Este vorba despre...

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani
15.10.2018 04:43 PM

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani Lumea sportului este in DOLIU. Fotbalistul care a

Amenzi USTURATOARE! Sunt vizați toți ȘOFERII! Ce trebuie sa faci ca sa scapi
29.09.2018 08:43 AM

Amenzi USTURATOARE! Sunt vizați toți ȘOFERII! Ce trebuie sa faci ca sa scapi

Odata cu scaderea temperaturilor spre zero grade și apariția ninsorilor, șoferii care sa-și schimbe anvelopele pentru a evita amenzi de pana la 2.900 lei. SCANDALUL MONDEN ABSO...

Soferii sunt razbunati. S-au dat cele mai mari amenzi din istorie
28.09.2018 01:43 PM

Soferii sunt razbunati. S-au dat cele mai mari amenzi din istorie

Cele mai importante firme de asigurari din Romania risca sa plateasca penalitați de zeci de milioane de euro, de departe cele mai mari din istorie. Costurile vor merge in prețurile...

ANAF declara RAZBOI romanilor: Urmeaza AMENZI URIASE!
26.09.2018 11:23 PM

ANAF declara RAZBOI romanilor: Urmeaza AMENZI URIASE!

ANAF este pregatita sa inceapa controalele. In curand se vor aplica amenzi intre 8.000 si 10.000 lei si se poate dispune chiar sistarea activitatii economice a firmei. VIDEO TE...