08.01.2019 08:43 AM

Lovitura pentru toți abonații RCS&RDS! Nu vor avea parte de acest lucru. Toți vor fi afectați

Lovitura pentru toți abonații RCS&RDS! Nu vor avea parte de acest lucru. Toți vor fi afectați

Lovitura pentru toți clienții RCS-RDS Digi, Vodafone, Orange și Telekom. Companiile se pregatesc pentru lansarea tehnologiei 5G, in cea de-a doua parte a anului 2019, insa, mai intai trebuie sa aiba loc licitația pentru frecvențele care vor.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: lovitura   toi   toi  
Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!
17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m

Lovitura SUPREMA pentru Liviu Dragnea, chiar de la Tudorel TOADER!
16.11.2018 11:03 AM

Lovitura SUPREMA pentru Liviu Dragnea, chiar de la Tudorel TOADER!

Unul dintre cele mai importante proiecte economice ale PSD este fara indoiala Fondul Suveran de Investiții, pentru care ieri s-a adoptat in ședințe de guvern o Ordonanța de Urgența...

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!
12.11.2018 01:43 PM

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI.

Lovitura CUMPLITA de la UE pentru Romania: ASTAZI au luat DECIZIA!
08.11.2018 08:03 PM

Lovitura CUMPLITA de la UE pentru Romania: ASTAZI au luat DECIZIA!

Inca o lovitura grea pentru Guvernul de la București. Comisia Europeana a deschis o procedura de sancționare a Romaniei, pentru o masura pe care Executivul o luase ca sa faca mai u...

Ungurii dau lovitura in Transilvania. Au plecat DEFINITIV!
22.10.2018 04:23 PM

Ungurii dau lovitura in Transilvania. Au plecat DEFINITIV!

Inca o lovitura data de unguri in Transilvania. Fabricile se muta, pe banda rulanta, peste granița PREMIERA ABSOLUTA pe PIAȚA MEDIA. A aparut o NOUA

LOVITURA de la UE pentru Romania: Țara noastra tocmai a fost CONDAMNATA!
19.10.2018 12:03 PM

LOVITURA de la UE pentru Romania: Țara noastra tocmai a fost CONDAMNATA!

Lovitura de la Uniunea Europeana pentru Romania. Țara noastra tocmai a fost condamnata la Curtea de Justitie a Uniunii Europene. Birocrația din invațamant, pe masa

Dancila ii da LOVITURA decisiva lui Dragnea: Se incalca legea!
05.10.2018 05:43 PM

Dancila ii da LOVITURA decisiva lui Dragnea: Se incalca legea!

Dancila ii da LOVITURA decisiva lui Dragnea: Se incalca legea! Un alt mare antrenor a aparut pe lista inlocuitorilor lui Jose

Lovitura crunta data de PSD opoziției și marilor companii. I-a pacalit ca pe ultimii fraieri
02.10.2018 04:04 PM

Lovitura crunta data de PSD opoziției și marilor companii. I-a pacalit ca pe ultimii fraieri

Lovitura crunta data de PSD opoziției și

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!
02.10.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la unguri sa ne dea GAZE! Suntem intr-o situație fara precedent! CINCI salate PLINE cu