30.06.2019 08:43 PM

Lovitura totala pentru cei care au centrale termice de apartament! Au anunțat acum

Lovitura totala pentru cei care au centrale termice de apartament! Au anunțat acum

Vin vremuri grele pentru romanii care au care au centrale termice de apartament. Oficialii unor mari companii de furnizare trag semnale de alarma.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: centrale   termice   apartament  
Lovitura crunta pentru cei cu CENTRALE TERMICE de APARTAMENT: Au anunțat ACUM!
13.11.2018 07:23 AM

Lovitura crunta pentru cei cu CENTRALE TERMICE de APARTAMENT: Au anunțat ACUM!

O veste deosebit de rea pentru cei care au centrale termice de apartament a venit chiar acum, in pragul iernii, de la Institutul Național de Statistica. O legenda

CENTRALE de APARTAMENT pentru TOATA lumea: Ar putea sa se dea GRATIS!
09.11.2018 12:23 AM

CENTRALE de APARTAMENT pentru TOATA lumea: Ar putea sa se dea GRATIS!

Cu banii dati pe subventia la caldura in doar doi ani, Primaria poate cumpara centrale termice pentru toate apartamentele din Bucuresti, arata un calcul facut de e-nergia.ro. A...

RAZBOI impotriva celor care au CENTRALE TERMICE de APARTAMENT! Se intampla CHIAR in pragul iernii!
06.11.2018 04:23 PM

RAZBOI impotriva celor care au CENTRALE TERMICE de APARTAMENT! Se intampla CHIAR in pragul iernii!

Prigoana impotriva romanilor care au centrale termice de apartament a inceput intr-un oraș din Romania, chiar inainte sa inceapa iarna. Interviu TULBURATOR cu GEORGE MIHAIȚA,

Romanii cu CENTRALE TERMICE mai noi de 2013 vor avea un AVANTAJ NEBANUIT
29.10.2018 12:03 PM

Romanii cu CENTRALE TERMICE mai noi de 2013 vor avea un AVANTAJ NEBANUIT

Filiala locala a producatorului italian de centrale termice Ariston Thermo a anuntat ca mizeaza pe o crestere accelerata, in urmatorul an, a achizitiilor de centrale teremice care...

Erorile pe care le fac utilizatorii de centrale termice atunci cand se lasa frigul