09.11.2018 01:43 PM

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor

Anunț important facut de premierul Viorica Dancila la inceputul ședinței de astazi. Executivul va adopta o OUG pentru majorarea valorii pachetului alimentar al.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dancila   pachetului   alimentar  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau
17.11.2018 02:23 PM

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau

Guvernul Dancila jubileaza. Au primit vestea cea mare, din America. E mai bine decat credeau Gata, Dragnea A SCAPAT ȘI DE FIREA! Bomba momentului, CONFIRMATA IN PSD.

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare
15.11.2018 11:23 AM

Guvernul Dancila scoate artileria grea, dupa raportul MCV-O importanta ordonanța, pregatita de adoptare

Guvernul scoate artileria grea! Membrii Executivului, condus de Viorica Dancila se reunesc, joi, incepand cu ora 11.00, in ședința de Guvern. Cutremur de 6,5,

CUTREMUR FINANCIAR in Romania: Mai sunt "15-20 lei in cont!" DANCILA e in corzi!
06.11.2018 09:43 PM

CUTREMUR FINANCIAR in Romania: Mai sunt "15-20 lei in cont!" DANCILA e in corzi!

Presiune mare pe Viorica Dancila, care trebuie neaparat sa mai faca o rectificare bugetara ca sa mai dea niște bani la primarii. Motivul? Sunt unitați administrativ-teritoriale car...

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"
04.11.2018 06:23 PM

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"

Laurentiu Leoreanu, vicepresedintele al PNL a afirmat, citand surse din Ministerul Transporturilor, ca Guvernul Dragnea - Dancila ia in calcul sa renunte la autostrada Iasi - Targu...

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila
02.11.2018 02:23 PM

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila

Premierul viorica Dancila a anunțat astazi ca se fac demersuri pentru viitoarea autostrada care va lega Romania de Serbia. ȘTIREA ANULUI pentru

Dezvaluire ȘOC despre DANCILA: Ce se pregatește sa faca
02.11.2018 09:23 AM

Dezvaluire ȘOC despre DANCILA: Ce se pregatește sa faca

Guvernul Dancila se pregatește sa ia o decizie care va revolta foarte mulți romani, mai ales in contextul in care au fost nenumarate scandaluri pe aceasta

RASTURNARE DE SITUAȚIE: Anunțul facut de Viorica DANCILA!
24.10.2018 04:43 PM

RASTURNARE DE SITUAȚIE: Anunțul facut de Viorica DANCILA!

Viorica Dancila s-a sucit: nu vrea salariu minim majorat din noiembrie, cum deja a fost redactata hotararea de guvern. Premierul a anunțat astazi ca schimbarile privind salariul mi...

EXCLUSIV Dancila lovește tare in SRI. Le-a inchis afacerile!
12.10.2018 01:23 PM

EXCLUSIV Dancila lovește tare in SRI. Le-a inchis afacerile!

EXCLUSIV Dancila lovește tare in SRI. Le-a inchis afacerile! COMISIA EUROPEANA decide SOARTA ArcelorMital GALAȚI. Ce se va