12.11.2018 12:43 PM

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI. AUTORITAȚILE abia fac fața... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: metrorex   marele   anun  
RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!
19.11.2018 04:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!

Dupa ce s-a creat un intreg scandal in aceasta privința, mai ales dupa demisia lui Victor Negrescu, Comisia Europeana a anunțat ca nu este ingrijorata de stadiul pregatirii

RASTURNARE DE SITUAȚIE: OLGUȚA Vasilescu a facut MARELE anunț!
14.11.2018 08:23 AM

RASTURNARE DE SITUAȚIE: OLGUȚA Vasilescu a facut MARELE anunț!

Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu, a facut primele declarații in legatura cu planul Guvernului de inghețare a salariilor. Tot mai multe

Se anunța CONCEDIERI masive la stat! Teodorovici a facut marele anunț! Vezi cine e pe lista
12.10.2018 07:43 AM

Se anunța CONCEDIERI masive la stat! Teodorovici a facut marele anunț! Vezi cine e pe lista

Guvernul Dancila are mari probleme cu gestionarea bugetului de stat. Deja exista un deficit dublu, fața de anul trecut și conform surselor Capital, lipsesc deja 13 miliarde de lei....

Lucian Șova a facut marele anunț: Cand va fi gata autostrada A3?
02.10.2018 10:03 PM

Lucian Șova a facut marele anunț: Cand va fi gata autostrada A3?

Ministrul Transporturilor, Lucian Șova, a vorbit in emisiunea intr-o emisiune despre situația drumurilor din Romania. SCANDAL! FACULTATEA care

Se INCHIDE Realitatea TV? Dragnea a facut MARELE ANUNȚ!
24.09.2018 09:43 PM

Se INCHIDE Realitatea TV? Dragnea a facut MARELE ANUNȚ!

Zilele trecute, Cozmin Gusa, patronul Realitatea TV, sustinea ca Liviu Dragnea pregateste o modificare legislativa in domeniul insolventei, cu scopul precis de a inchide Realitatea...

OLGUȚA Vasilescu a facut marele ANUNȚ: Lovitura dura pentru cei cu PENSII speciale
31.08.2018 11:23 AM

OLGUȚA Vasilescu a facut marele ANUNȚ: Lovitura dura pentru cei cu PENSII speciale

OLGUȚA Vasilescu a facut marele ANUNȚ: Lovitura dura pentru cei cu PENSII speciale ATAC la Rovana PLUMB și Viorica

Isarescu a facut MARELE ANUNȚ! VEȘTI pentru toți romanii care au credite in lei. Ce se intampla cu ROBOR-ul