12.10.2018 04:43 PM

Incepe CUTREMURUL in Justiție: Se intampla LUNI DIMINEAȚA!

Incepe CUTREMURUL in Justiție: Se intampla LUNI DIMINEAȚA!

Se da bomba in Justiție: Guvernul se va intruni luni in sedinta, urmand sa fie adoptata Ordonanta de Urgenta privind cele trei legi ale justitiei. SCANDAL IMENS in spațiul.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: justiie   luni  
Analiza AmCham. DEFICITUL de 16,8 miliarde lei la noua luni este de peste DOUA ori mai mare ca-n 2017
06.11.2018 12:23 PM

Analiza AmCham. DEFICITUL de 16,8 miliarde lei la noua luni este de peste DOUA ori mai mare ca-n 2017

AmCham Romania semnaleaza intr-o scurta analiza a execuției bugetare in primele 9 luni ale anului 2018 ca diferența dintre veniturile bugetare proiectate prea optimist și cheltuiel...

Vești bune și proaste pentru romani! A scazut indicele ROBOR la trei luni, dar a crescut cel la șase luni
02.11.2018 12:23 PM

Vești bune și proaste pentru romani! A scazut indicele ROBOR la trei luni, dar a crescut cel la șase luni

Potrivit datelor publicate astazi de Banca Naționala a Romaniei, indicele Robor la trei luni, dupa care sunt calculate dobazile la majoritatea creditelor in lei, a scazut. Joi,...

DANCILA a facut ANUNȚUL: De luni SE DAU BANII! Vezi daca ești pe lista
11.10.2018 08:43 PM

DANCILA a facut ANUNȚUL: De luni SE DAU BANII! Vezi daca ești pe lista

Prim-ministrul Viorica Dancila a anuntat ca, incepand de luni, pot fi accesate de la CEC credite in cadrul programului "Investeste in tine". Cel mai PERICULOS JOC pentru ADULȚI...

Se scumpesc taxiurile de luni!
10.10.2018 12:23 AM

Se scumpesc taxiurile de luni!

Ultima scumpire a serviciilor de taximetrie din Capitala s-a produs anul trecut, cand tarifele au crescut de la 1,39 de lei/km la 1,69 de lei/km. Acum, de la 15 octombrie, o al...

Previziune APOCALIPTICA pentru Romania. Urmatoarele 12 luni vor fi DEVASTATOARE
25.09.2018 01:23 PM

Previziune APOCALIPTICA pentru Romania. Urmatoarele 12 luni vor fi DEVASTATOARE

Prognoza devastatoare facuta de analiștii economici: leul se va prabuși in raport cu euro, iar asta se va intampla curand. Nu mai puțin de trei din patru analiști de la CFA Romania...

Anunt important: TOTI bucurestenii fara CENTRALA TERMICA trebuie sa faca asta LUNI
07.09.2018 03:23 PM

Anunt important: TOTI bucurestenii fara CENTRALA TERMICA trebuie sa faca asta LUNI

Anunt important: TOTI bucurestenii fara CENTRALA TERMICA trebuie sa faca asta LUNI METROPOLA din CARTON la care s-a LUCRAT timp

CE PUTEȚI CITI in ediția de luni, 3 septembrie, a revistei CAPITAL
02.09.2018 09:03 PM

CE PUTEȚI CITI in ediția de luni, 3 septembrie, a revistei CAPITAL

Ca in fiecare zi de luni, revista Capital va ofera detalii și analize ale celor mai importante subiecte ale momentului. SCANDAL in PSD.

OBLIGATIE pentru TOTI ROMANII care stau la bloc. Se aplica DE LUNI!
01.09.2018 04:03 PM

OBLIGATIE pentru TOTI ROMANII care stau la bloc. Se aplica DE LUNI!

OBLIGATIE pentru TOTI ROMANII care stau la bloc. Se aplica DE LUNI! PERICOL pentru COMERCIANȚI! Se CONFISCA bunurile

CE PUTEȚI CITI in ediția de luni, 27 august, a revistei CAPITAL
27.08.2018 06:23 AM

CE PUTEȚI CITI in ediția de luni, 27 august, a revistei CAPITAL

Ca in fiecare zi de luni, revista Capital va ofera detalii și analize ale celor mai importante subiecte ale momentului. Ion Cristoiu, ATAC DUR la adresa