06.09.2018 07:23 PM

O TARA BOGATA din Europa marește masiv salariile: Se pot face BANI MULTI!

O TARA BOGATA din Europa marește masiv salariile: Se pot face BANI MULTI!

O țara in care sunt sute de mii de romani este campioana la creșterea salariilor nete. EXPLOZIV! Ce ASCUNDEA Bin Laden in COMPUTER. Fișiere-SURPRIZA.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: salariile  
S-a aflat! Diferența colosala dintre salariile de la stat și de la privat. Motivul este incredibil
14.11.2018 11:43 AM

S-a aflat! Diferența colosala dintre salariile de la stat și de la privat. Motivul este incredibil

Deputatul USR, Claudiu Nasui, explica de unde vine diferența uriașa dintre salariile de la privat și de la stat. Cariera intunecata a procurorului care o va

S-a aflat ce se va intampla cu  SALARIILE? Vezi cat o sa caștigi, in funcție de studii și vechime
21.10.2018 12:23 PM

S-a aflat ce se va intampla cu SALARIILE? Vezi cat o sa caștigi, in funcție de studii și vechime

S-a aflat ce se va intampla cu SALARIILE? Vezi cat o sa caștigi, in funcție de studii și vechime Trump SCOATE America din TRATATUL INF, folosit de Putin pentru a

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019
20.10.2018 11:43 AM

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019 Star rock, la apogeul dezaxarii. VREA BANI DIN PERVERSIUNI. Ce idee i-a putut veni!

Scad SALARIILE de la 1 ianuarie! Zeci de mii de romani sunt vizați. Afla daca te numeri printre ei
02.10.2018 01:43 PM

Scad SALARIILE de la 1 ianuarie! Zeci de mii de romani sunt vizați. Afla daca te numeri printre ei

Din 2019, salariile unor angajați ar putea sa scada, ținand cont ca in luna decembrie expira o schema de compensare ce a fost introdusa in februarie.

Carmen Dan: Salariile politistilor au crescut cu 10%. In MAI doar 58 de salarii au scazut
26.02.2018 06:21 PM

Carmen Dan: Salariile politistilor au crescut cu 10%. In MAI doar 58 de salarii au scazut

"In anul 2017, potrivit masurilor fiscal-bugetare adoptate, salariile politistilor au crescut cu 10% iar cele ale militarilor si personalului civil, cu 15%. De la 1 ianuarie 2018 s...

Carmen Dan: Salariile politistilor au crescut cu 10%. In MAI doar 58 de salarii au scazut