20.10.2018 03:23 PM

O țara foarte importanta SE PRABUȘEȘTE! Sunt milioane de romani acolo!

O țara foarte importanta SE PRABUȘEȘTE! Sunt milioane de romani acolo!

O țara foarte importanta SE PRABUȘEȘTE! Sunt milioane de romani acolo! Comisar european in VIZITA la București:.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: ara   importanta   prabuete  
Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui
17.11.2018 01:03 PM

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui Rasturnare DRAMATICA de situație pentru

Deputații au adoptat tacit o lege importanta! Cine va primi sute de mii de euro anual
12.11.2018 12:23 PM

Deputații au adoptat tacit o lege importanta! Cine va primi sute de mii de euro anual

O lege importanta a fost adoptata tacit de Camera Deputaților. Proiectul nu a mai fost dezbatut și nici votat de deputați. MULTICULTURALISMUL

Romania SE PRABUȘEȘTE. Guvernul scoate bani din țara
09.11.2018 12:03 PM

Romania SE PRABUȘEȘTE. Guvernul scoate bani din țara

Romania SE PRABUȘEȘTE. Guvernul scoate bani din țara Va fi JALE in TRAFIC! Cel mai IMPORTANT TRAMVAI,

Unde e cel mai periculos sa traiești in București și in țara
04.11.2018 04:03 PM

Unde e cel mai periculos sa traiești in București și in țara

Coeficinetul de criminalitate din intreaga țara se modifica in fiecare an și, mai greu de explicat, are fluctuații destul de importante in fucnție de zona. In 2017, un sector din B...

Țara din UE unde traiesc cei mai mulți romani vrea sa mareasca salariul minim. E cea mai mare creștere din ultimii 40 de ani
24.10.2018 10:43 AM

Țara din UE unde traiesc cei mai mulți romani vrea sa mareasca salariul minim. E cea mai mare creștere din ultimii 40 de ani

Salariul minim ar putea crește considerabil in aceasta țara europeana unde traiesc 1,5 milioane de romani, potrivit unui proiect de buget agreat de premier. Este vorba de o marire...

O țara importanta din Europa, PE MARGINEA PRAPASTIEI! Pericol URIAȘ la nivelul tuturor țarilor din Uniunea Europeana
20.10.2018 02:23 PM

O țara importanta din Europa, PE MARGINEA PRAPASTIEI! Pericol URIAȘ la nivelul tuturor țarilor din Uniunea Europeana

Una dintre țarile Uniunii Europene trece prin momente dificile din punct de vedere economic. Cel puțin așa arata datele unei importante agenții de rating Calificativul datoriei...

LOVITURA de la UE pentru Romania: Țara noastra tocmai a fost CONDAMNATA!
19.10.2018 12:03 PM

LOVITURA de la UE pentru Romania: Țara noastra tocmai a fost CONDAMNATA!

Lovitura de la Uniunea Europeana pentru Romania. Țara noastra tocmai a fost condamnata la Curtea de Justitie a Uniunii Europene. Birocrația din invațamant, pe masa

Efectul Dragnea asupra romanilor: La fiecare 3 minute, in 2017, un roman a emigrat in alta țara
15.10.2018 10:03 AM

Efectul Dragnea asupra romanilor: La fiecare 3 minute, in 2017, un roman a emigrat in alta țara

Romania este țara cu cea mai rapida creștere economica din UE, principalele motoare ale acestei creșteri fiind municipiul București și orașele secundare ale

Prima țara care da pașapoarte pe BANI virtuali. Tocmai a inființat o POLIȚIE SPECIALA!
05.10.2018 11:03 PM

Prima țara care da pașapoarte pe BANI virtuali. Tocmai a inființat o POLIȚIE SPECIALA!

De luna viitoare, taxele de eliberare a pașapoartelor din aceasta țara pot fi achitate in criptomoneda lansata anul acesta de guvern. Cine